Przepisy na świąteczne potrawy w Kuchni+

ostatnio na forum >>

Problemy z odżywianiem >

Zgłosiłam sprawę do prawnika https://www.i-kancelaria.pl/o-kancelarii/ bo czułam się tylko gorzej i gorzej

Romoha, 11.12.2017 | czytaj dalej

Przepisy na swieta >

Jakie sa wasze ulubione?

marlenawwa, 11.12.2017 | czytaj dalej

Objazd kulinarny Paryża >

Wraz z moim mężem kochamy kuchnię francuską stąd padł pomysł by na...

sisirus, 11.12.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 2008, wpisów: 30147
najnowszy wpis: 11.12.2017 20:48

Mamy 27386 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wszystko o... kuchni+

FORUM kuchnia+ "bugi" i pomysły

mereszka

26.06.2007 02:14

Tak trochę na marginesie :-) Fajnie jest dostać PW :-) Dzięki za wprowadzenie tej opcji.

jacek1f

25.06.2007 18:21

Uwaga - błąd w nazwie "Produkty poszukiwne" :-)

zamiast "poszukiwane"...
i na naszych oczach w tytule głównym podforum:-))

mereszka

25.06.2007 14:20

admin napisał 25.06.2007 14:07:
Witam
Wiadomości PW wysłane i otrzymane są widoczne w profilu po zalogowaniu klikajac w "moje dane" na górze po prawej stronie. Po prawej stronie napisu PROFIL USERA jest lista rozwijalna 'pokaż:' z niej wybiera sie 'PW otrzymane' i 'PW wysłane'.
pozdrawiam
Aha, w ten sposób... trochę to skomplikowane :-) Ale dzięki. Mój sposób okazał się łatwiejszy. Pozdrawiam.

25.06.2007 14:07

Witam
Wiadomości PW wysłane i otrzymane są widoczne w profilu po zalogowaniu klikajac w "moje dane" na górze po prawej stronie. Po prawej stronie napisu PROFIL USERA jest lista rozwijalna 'pokaż:' z niej wybiera sie 'PW otrzymane' i 'PW wysłane'.
pozdrawiam

mereszka

23.06.2007 20:26

No dobra, to jak koncert życzeń, to koncert życzeń :-) Brnę dalej... Szukam i szukam, może nie potrafię, a jest... chodzi mi o listę wszystkich zarejestrowanych forumowiczów, widzę liczbę - wiem ilu ich jest, ale nie ma listy, na wielu forach jest taka opcja. Zgadzam się z Jackiem - przydałaby się możliwość ustawiania wątków i postów w wątkach od najnowszego i najstarszego (do wyboru ;-)). Na szczęście wprowadzone zmiany dobrze rokują.

Mam jedno pytanie dot. PW - rozumiem (bo tak do tego doszłam :-)), że wychodzące i przychodzące PW widzę klikając na swój nick w jakimś poście, nie jest to możliwe przez wejście do "mojego konta"?

jacek1f

23.06.2007 15:00

Super!
Jeszcze tylko jedna malutka malutenka rzecz - ustawianie w watkach od najnowszego, ...:-)

zeby nie trzeba bylo przewijac ciagle na dol za kazdym razem calej historii.....

please!

mereszka

22.06.2007 20:24

Przepraszam! Odszczekuję! HAU HAU HAU! Można wysłać PW - dzięki za wprowadzone zmiany!

mereszka

22.06.2007 20:19

<lol> szkoda tylko, że ja już Tobie Majster z cytatem nie moge odpowiedzieć, "cytaty zagnieżdżone są zabronione" :-/ PW też nie ma :-/ Za to kosz się pojawił :-D

majster

22.06.2007 09:58

Ukash napisał 05.06.2007 21:50:
Możliwość odpowiedzi danemu użytkownikowi jest bezcenna!
moze i tak

mereszka

05.06.2007 22:05

Taa... to była jedna z priorytetowych próśb na samym początku... Pozostaje nam wierzyć, że jednak i ją uda się zrealizować :-)

Ukash

05.06.2007 21:50

Możliwość odpowiedzi danemu użytkownikowi jest bezcenna! To bardzo ułatwia i jednocześnie nie zaśmieca się forum kwestiami, które często są indywidualne kierowane do konkretnej osoby.

kiwi

31.05.2007 10:42

Cenne byłoby wprowadzenie możliwosci odpowiedzi danemu użytkownikowi. Taki odnośnik. Pozdrawiam!

Sinodrom

22.05.2007 17:05

O, ale mam też propozycję co do forum - idealne byłoby, gdyby na forum pojawił się RSS. To byłoby cudne.

Chenia

27.04.2007 10:09

Przecież to nie jest czat na sympatii, ja tu żadnego tłoku i nadmiernego wrzucania nowych wątków nie widzę. Administratorzy i tak pewnie dużo roboty nie mają, chyba że o czymś nie wiemy :-)
Nie oszukujmy się, Kuchnia TV nie jest szeroko dostępnym programem, większość Polaków pewnie żyje w błogiej nieświadomości.
Np. kiedy spotkałam u nas w firmie pana Jacka Sikorę pogratulowałam mu własnego programu i trochę pogadaliśmy na ten temat, ale reszta moich współpracowników zrobiła tylko wielkie oczy, nie mają dostępu do kanału w swojej kablówce i akurat tylko ja mam Cyfrę.
Więc póki ten program nie będzie szeroko dostępny, będziemy kisić się we własnym gronie :-). Dalej utrzymuję, że moderatorzy nie mają tutaj racji bytu!

morderska

23.04.2007 22:16

wręcz przeciwnie. pomaga płynnie działać forum i odciąża i tak zabieganego administratora. poza tym, dlaczego moderatorzy mieliby dopuszczać się nadużyć jeśli zasady są jasne i zrozumiałe, precyzyjnie określone pomiędzy moderatorami a administratorem. tutaj tematów jest nadal względnie mało. ale przecież będzie ich więcej i więcej. tak samo jak aktywnych użytkowników. ja tam nie miałabym nic przeciwko temu zeby wiedzieć, do kogo poza adminem (jeśli ten jest zajęty) mogłabym się zgłosić w sprawie propozycji dotyczącej forum, wątpliwości czy pytaniem dotyczącym jego funkcjonowania i w ogóle nie kojarzy mi się to z inkwizycją.

Chenia

23.04.2007 21:35

ale to pachnie inkwizycją, nadużyciami i w ogóle brakiem wolności, po co nam to tutaj...

morderska

23.04.2007 20:21

Cheniu, nie znam żadnych palących się moderatorów, więc nie wiem czy akurat ci nie są potrzebni. Jedno wiem na pewno - każde forum rozrastając się tego wymaga.

morderska

23.04.2007 20:20

Admin - bardzo dziękuję. (nie zgodzę się z usuwaniem zbędnych wypowiedzi - jak widać usuwane nie są.)

23.04.2007 11:36

Witam

Na temat opcji kosz, prywatnej wiadomości i możliwości edycji postów już rozmawialiśmy i tak jak zostało napisane modernizacja techniczna forum nastąpi już niedługo. Możliowść dodawania zdjęcia do przepisu istnieje od samego początku zamieszczenia panela z przepisami internautów (niestety nikt z tej opcji nie korzysta). Głosów za średnią punktów jako opcją domyślną w rankingu nie było zbyt wiele.
Zbędne wypowiedzi są usuwane, a nad zaangażowaniem moderatorów pomyślimy.
Pozdrawiam

Chenia

22.04.2007 22:59

dobre ;-)))))))

buba

22.04.2007 22:49

ale jesli ktos jest "ciocia dobra rada"...to co zrobic, to silniejsze od czlowieka :)

Chenia

22.04.2007 22:47

Uważam, że moderatorzy szczególnie ci, którzy się do tego palą, nie są na tym forum potrzebni :-)))

morderska

21.04.2007 09:13

Aha - głosy "nie na temat" powinny być usuwane - albo przez administratora, albo moderatorów. a to już kolejny pomysł na przydzielanie uprawnień.

morderska

21.04.2007 09:11

Lola:
07.02.2007 18:06
Fajnie by tez bylo jakby mozna bylo odpisywac poszczegolnym osobom, a nie odnosic sie do czujejs wypowiedzi po czterdziestu innych wpisach dotyczacych innych rzeczy...

trufla3
22.02.2007 01:09
to jeszcze adminie weź pod uwagę przepisy nasze.Miło będzie wkleić zdjęcie do przepisu i pochwalić się naszymi doskonałościami:)

jacek1f
I żeby nareszcie mozna bylo ustwic posty w kolejnosci od gory:-)

07.12.2006 07:50
Mam pytanie i prośbę - propozycję..:-)
Czy nie można dolozyc sortowania wypowiedzi juz w wątkach (ktore mozna sortowac) ?
To strata czasu i prądu :-) za kazdym razem leciec i przewijac na dół widząc na początku z października posty...:-)

Viktoria
07.12.2006 11:37
Ja mam pytanie czy można wprowadzic edycje własnych postów - czasem to bardzo pomocne :)

Admin:
21.02.2007 10:44
Witam

Odnośnie średniej głosów i sumy punktów jakie zdobył dany program, zgadzam się ze średnia głosów jest bardziej wiarygodnym źródłem informacji na temat atrakcyjności danego programu, dlatego też swobodnie można sobie zmienić sposób sortowania. Niemniej jednak jeśli chcecie, aby na stronie domyślnie zostało wprowadzone sortowanie wg. średniej, czekam na głosy.
pozdrawiam

Filip F xxx
21.02.2007 19:43
Ja jestem za wprowadzeniem średniej jako domyślnego sortowania.

PiGal
22.03.2007 18:09
średnia!!!

Dołączam się - średnia.

morderska

21.04.2007 09:03

A teraz uwagi zebrane na forum:

Filip F xxx
28.01.2007 12:05
Proponuję utworzyć kolejny pokój na forum, a dokładniej KOSZ. przeglądanie forum na którym co chwilę są tematy zablokowane jest uciążliwe. W koszu mogłyby znaleźć się te wszystkie tematy i nareszcie byłby porządek

morderska

21.04.2007 08:55

w profilach użytkowników jest coś takiego jak "ropoczęte tematy" . wg mnie powinno być roZpoczęte. nastąpiła literówka. po prostu.

druga rzecz dotyczy samych przepisów. szukałam przepisu na makaron i znalazłam 2 carbonary - zatytułowane dokładnie tak samo. w wyszukiwarce brak jest podglądu, kto jest autorem przepisu - przy większej ilości podobnie nazwanych przepisów będzie to nieczytelne i użytkownik pogubi się. być może warto się zastanowić nad tym, żeby nie można było wrzucać przepisu o nazwie, która już jest w systemie. lub o tym, by pod wyszukaną nazwą przepisu był widoczny autor (to chyba prostsza zmiana, o ile się orientuję)

morderska

21.04.2007 08:50

Jest to typ topicu, który świetnie sprawdza się w innych forach, w których biorę udział. W jednym miejscu wnoszone są wszystkie uwagi, a Administrator nie musi latać po wszystkich tematach. Robię to też dlatego, że moje uwagi dotyczące strony (techniczne) z tego co widzę zostały zignorowane, a ponieważ błąd, o którym pisałam wymagałby wręcz kosmetycznej zmiany - wnioskuję, że nie został przeczytany. Być może dlatego, że po prostu topic był na tyle "stary", że mało atrakcyjny przez admina.

Więc, TUTAJ WPISUJEMY ZAUWAŻONE BŁĘDY I POMYSłY DO FORUM.