oglądaj również przez internet


(Bill's Tasty Weekends), seria poradnikowa, Wielka Brytania, 2010, 10 x 60

Weekend to doskonały moment na spotkanie towarzyskie i biesiadowanie przy stole. To również dobry czas na wypróbowanie nowych przepisów i poszukanie kulinarnych inspiracji. Na weekendową ucztę zaprasza w swoim nowym programie australijski szef kuchni Bill Granger. Tym razem Bill opuścił rodzimą Australię i swój program zrealizował w Wielkiej Brytanii.

Bill Granger zdobył sympatię widzów dzięki swoim pysznym i prostym przepisom na dania, które bez problemu można wykonać we własnej kuchni. Dzięki nim zaskoczymy zaproszonych gości, którzy z pewnością będą pod wrażeniem naszego kunsztu kulinarnego. W kuchni Billa liczą się świeże i lokalne składniki. By je zdobyć, będzie odwiedzał brytyjskie targi i bazary spożywcze. Nierzadko jednak będzie zmuszony ubrudzić swoje ręce szefa kuchni, samodzielnie wykopując ziemniaki, łowiąc ryby czy przegrzebki...

Bill odkrywa piękno brytyjskiego krajobrazu i koloryt miejscowych atrakcji, nie stroni od lokalnych pubów, gdzie raczy się kufelkiem piwa. "Pyszne weekendy Billa" to prosty przepis na perfekcyjny weekend. Bill Granger jest słynnym australijskim restauratorem i autorem poczytnych książek kulinarnych. W rodzinnym Sydney prowadzi z powodzeniem kawiarnię i małą, ale tłumnie odwiedzaną restaurację. Na ekranie przekonuje jednak, że wcale nie trzeba być szefem kuchni z wieloletnim doświadczeniem, aby przygotować doskonałe potrawy. Widzowie Kuchni.tv znają Billa z programów "Kuchnia Billa" i "Wakacje Billa"

gospodarz programu: Bill Granger

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 129 innych kanałów? Pakiet Optimum+ w promocyjnej cenie! ZAMÓW ONLINE