oglądaj również przez internet


(Rocco's Dinner Party), seria reality, USA, 2011, 10 x 45

Nowy Jork to miasto, które nigdy nie śpi. "Wielkie Jabłko" słynie z wystawnych bankietów, blichtru i przepychu. Szef kuchni Rocco DiSpirito zaprasza widzów do świata ekskluzywnych nowojorskich przyjęć.

W każdym odcinku programu bierze udział trzech kucharzy. Konkurujący szefowie kuchni pochodzą z różnych środowisk - od profesjonalnych restauratorów po smakoszy samouków. Uczestnicy muszą zaimponować wielkiemu DiSpirito, przygotowując swoje popisowe danie. Dwóch faworytów przechodzi do następnej rundy, gdzie mają za zadanie opracowanie pełnego menu dla prowadzącego i jego sławnych gości. Jednak wyśmienite jedzenie to tylko połowa sukcesu. Z pomocą Jes Gordon, producentki imprez dla gwiazd, kucharze muszą również stworzyć unikalną koncepcję wieczoru, a dekoracje i wystrój będą oceniane na równi ze smakiem potraw. W każdym odcinku główną rolę gra motyw, na którym zawodnicy muszą oprzeć swoje pomysły. Zwycięzca odcinka zabierze do domu 20 000 dolarów. Dołącz do Rocco DiSpirito i weź udział w jego ekskluzywnym przyjęciu!

Rocco DiSpirito - rodowity nowojorczyk, absolwent Culinary Institute of America i Boston University. Przez ponad 25 lat pracy w Stanach Zjednoczonych i za granicą wypracował swój unikalny styl, który wyróżnia się intrygującym łączeniem składników. DiSpirito jest autorem sześciu książek kucharskich, w tym bestsellerów "Now Eat This!" i "Now Eat This DIET!".

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 129 innych kanałów? Pakiet Optimum+ w promocyjnej cenie! ZAMÓW ONLINE