Przepisy na świąteczne potrawy w Kuchni+

przepisy z programu

program tv >>

Żołądek czy rozsądek? 4

Good Chef Bad Chef 4

seria poradnikowa, Australia, 2009, 65 x 26 min

pozycja w rankingu: 335

suma głosów: 343

średnia głosów: 4,97

odsłon: 9009

Człowiek z natury podatny jest na pokusy. Wiele osób nie potrafi wyzbyć się słabości, zwłaszcza jeśli chodzi o łamanie kulinarnych przykazań. Tymczasem na każdym kroku promowany jest zdrowy styl życia. Lekarze nawołują do ograniczenia spożycia tłuszczów i cukrów. Wiadomo jednak, że wszyscy lubimy dobrze zjeść - nasuwa się więc pytanie, czy to coś złego dogodzić sobie od czasu do czasu?

Twórcy serii "Żołądek czy rozsądek?" przeciwstawiają sobie te dwa punkty widzenia i zasięgają opinii ekspertów reprezentujących odmienne stanowiska. Zagłębiają się w konflikt, który dotyczy każdego, kogo choć odrobinę obchodzi to, co zjada. Do widzów należy ocena, kto tak naprawdę ma rację. W programie obydwa "obozy" mają swoich reprezentantów, którzy będą starali się przekonać siebie nawzajem do swoich racji.

Widzowie serii sami muszą podjąć bitwę między rozumem a żołądkiem i odpowiedzieć na pytanie, jaki styl życia i żywienia wybierają.

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa tel. (22) 597-30-00; fax (22) 597-31-80 www.krrit.gov.pl