Widelcem po mapie

wideo z programu

program tv >>

Z.U.P.A.

seria poradnikowa, Polska, 2013, 13 min

Prowadzący: Kinga Paruzel

pozycja w rankingu: 59

suma głosów: 3.878

średnia głosów: 4,63

odsłon: 48390

Z.U.P.A., czyli Zdrowa, Ulubiona, Pyszna, Apetyczna - to program studyjny, w którym prezentowane będą różnego rodzaju zupy, zarówno polskie, jak i te ze świata. Prowadząca Kinga Paruzel, finalistka I polskiej edycji kulinarnego show MasterChef udowodni, że można je przyrządzić na wiele sposobów, często z zaskakujących produktów.

W polskiej tradycji zupy są zwykle pierwszym daniem. Jednak przez wielu potrawa ta jest pomijana. Program pokaże, że zupa może być równie treściwa jak drugie danie, a jej wykonanie jest niezwykle proste. W każdym odcinku zostaną zaprezentowane trzy potrawy z jednego tematu: zupy mięsne, serowe, owocowe, dietetyczne i chłodniki.

Program będzie realizowany za pomocą 5 kamer. Pojawią się także zdjęcia lotnicze, a czołówka zrealizowana będzie kamerą Phantom HD.

Kinga Paruzel, finalistka I polskiej edycji znanego na całym świecie kulinarnego show MasterChef. Autorka popularnego bloga kulinarnego www.kingaparuzel.pl (Ale Babka i robi to co lubi). Pasjonatka fotografii kulinarnej, twórczyni cieszących się ogromnym sukcesem e-booków. Ceniona przez zawodowców i tych, którzy na co dzień korzystają z jej przepisów. Chcąc rozwijać się w dziedzinie kulinariów rozpoczęła studia w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na kierunku: Food Design (projektowanie kulinariów).

PARTNERZY PROGRAMU:


ostatnie komentarze >>

Świerszczyk

postów: 4

09.08.2015 16:38

Dramat i tyle. Kiedys Kuchnia + hulała na ekranie mojego TV w weekendy od rana do wieczora, były świetne programy i doskonali prowadzący. teraz włączam kanał okazjonalnie no i trafiam na gnioty typu ZUPA czy ABC gotowania. NC+ utrzymywałam w zasadzie dla dwóch kanałów: Kuchnii+ i Ale kino. Teraz czas się przerzucic na tańszą kablówkę. Nie mam ochoty by z mojego abonamentu na rzecz NC plus powstawały TAKIE programy!!!

rzviro

postów: 212

01.07.2015 00:43

Miałem nadzieję, że tego szczękościska z blenderem już więcej nie ujrzę; płocha była to nadzieja...... Jest tyle fajnych, dawno nieodświeżanych programów w archiwum k+, ale nie - muszą być badziewniaki typu z.u.pka, davidek, wieczna marthahahaha, adadadadadam w pracy, po pracy i bez pracy. Brakuje tylko gieni m. w kołysce "super parki" z atelier niesmaku w dziurze od sera do kompletu....

puma165

postów: 7

07.12.2014 11:26

Nie rozumiem i nie widzę powodu dla którego powstała Z.U.P.A. 2 - męczący, banalny, irytujący program.Najwyraźniej prowadząca i twórcy uparli się, żeby zrobić najbardziej obciachowy program kulinarny ever

Ninurta

postów: 1

28.11.2014 16:51

nie jestem maniaczką zdrowego odżywiania, ale jeśli promuje się coś jako "zdrowe", to chyba nie wypada dorzucać do jednego dania kupnej przyprawy do kurczaka i dwóch kostek rosołowych. co to w ogóle za filozofia ugotować zupę na gotowej chemii?

karolla

postów: 2

17.11.2014 14:54

Trafiłam na forum przypadkiem a dawno tak się nie uśmiałam;)) Zgadzam się z wszystkim ,już myślałam ,że tylko ja mam takie odczucia... ABC gotowania i Z.U.P.A .. mam ochote walnąć pilotem o ekran tv jak widze prowadzące tych programów. Irytujący niebotycznie dzwięk krojenia,mlaskania,obijania garnków..niepotrzebne i nic nie wnoszące komentarze i tak naprawdę ani jednego ciekawego przepisu.. odnoszę wrażenie ,że są to programy nakręcone przez znajomości byleby zaistnieć .. Uwielbiam Kuchnie+ ale błagam.. pomyłka.

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa tel. (22) 597-30-00; fax (22) 597-31-80 www.krrit.gov.pl