Czy na pewno umiesz gotować? 5

program tv >>

Wypieki i desery Paula Hollywooda

Paul Hollywood's Pies and Puds

serial poradnikowa, Wlk. Brytania, 2013, 20 x 60 min

Prowadzący: Paul Hollywood

pozycja w rankingu: 583

suma głosów: 14

średnia głosów: 1,27

23:00
- odc. 5, czwartek, 1 marca
23:55
- odc. 6, czwartek, 1 marca
12:40
- odc. 5, piątek, 2 marca
odsłon: 13517

Brytyjczycy twierdzą, że niewiele jest tak dobrych rzeczy jak przepyszny steak & ale pie, czyli ciasto z gulaszem. Na pewno zgodzi się z tym znany i ceniony piekarz, Paul Hollywood. Jego najnowszy program "Wypieki i desery Paula Hollywooda" można obejrzeć tylko w Kuchni+.

Prowadzący to popularny w Wielkiej Brytanii piekarz. Widzowie Kuchni+ pamiętają go z programu "Chleby Paula Hollywooda", w którym pokazał fascynujący świat pieczywa. Hollywood prezentował w nim m.in klasyczny brytyjski chleb, kontynentalne odmiany chleba, tzw. flat bread oraz słodkie pieczywo i chleby wzbogacane rozmaitymi dodatkami.

Tym razem odkryje przed widzami inne rodzaje wypieków ze szczególnym wskazaniem na desery. W każdym odcinku zaprezentuje trzy przepisy. W programie będzie można zobaczyć tradycyjne brytyjskie potrawy zmodyfikowane przez Hollywooda, w tym m.in. placek z jabłkami czy placek z mięsem i ziemniakami. Nie zabraknie też bardziej urozmaiconych propozycji, jak dyniowo-imbirowy sernik czy Black Forest Trifle.

Paul Hollywood to jeden z najwybitniejszych brytyjskich piekarzy. Karierę zawodową zaczął już w wieku kilkunastu lat w piekarni swojego ojca. Następnie pracował na Cyprze, by potem wrócić na Wyspy i zacząć występować w telewizji. Znany jest przede wszystkim jako sędzia w brytyjskim programie reality "The Great British Bake Off". Miał własną piekarnię w Aylesham, która zaopatrywała m.in. sklep Harrods.

ostatnie komentarze >>

Agata11

postów: 83

13.03.2017 13:40

Te potrawy tak na oko nie wydają się prawdziwie smaczne. Takie jakieś nieapetyczne. Wszystko wygląda jak zapiekanka w mleku i do tego składniki tej zapiekanki jeszcze się nie połączyły a mogły.
Czyli jak chcesz coś z Hollywooda to weź nalej mleka, wsyp mąkę i coś dodaj co lubisz. Wstaw do piekarnika byle nie za długo bo woda odparuje.

rzviro

postów: 212

07.12.2015 19:27

Czy i kiedy przepisy z programów P. Hollywooda będą dostępne?

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa tel. (22) 597-30-00; fax (22) 597-31-80 www.krrit.gov.pl