Czy na pewno umiesz gotować? 5

program tv >>

Widelcem po mapie

seria kulinarna, Polska, 2017, 12 x 25 min

Prowadzący: Aleksander Baron

pozycja w rankingu: 24

suma głosów: 31

średnia głosów: 1,82

odsłon: 18256

Dwóch prowadzących, dwie osobowości - jedna kulinarna podróż po Polsce. Aleksander Baron i Damian Kordas w nowym programie Kuchni+ "Widelcem po mapie" sprawdzą polecane przez widzów restauracje oraz zapytają kucharzy z całej Polski o ich inspiracje, historie i sekrety.

Aleksander Baron - perfekcyjny, kontrowersyjny, ale i bazujący na lokalnych produktach szef kuchni oraz Damian Kordas - najmłodszy MasterChef i vloger, zamierzają stworzyć kulinarną mapę Polski. W najnowszym programie Kuchni+ "Widelcem po mapie" wybiorą się w podróż, której przewodnikiem będzie mógł zostać każdy. Cel: najlepsze pierogi, mięsiwa, zupy i lokalne przysmaki.
Co tydzień zadajemy naszym widzom pytanie na temat ich rekomendacji. Jadłeś gdzieś świetną rybę? Znasz miejsce, gdzie są oszałamiające lub niespotykane pierogi? Podziel się z nami tą informacją. Pojedziemy tam i sprawdzimy, czy polecane przez ciebie miejsce jest naprawdę tak obłędne! - mówi Aleksander Baron, jeden z prowadzących.
Oprócz degustacji potraw będziemy także rozmawiać z właścicielami i kucharzami. Poznamy ich zwyczaje i tajniki przepisów przekazywanych z pokolenia na pokolenie, lub poznanych przez przypadek, ale doprowadzonych do perfekcji - dodaje Damian Kordas.
Rekomendacje dotyczące miejsc można przekazywać za pomocą fanpage'a Kuchni+ na Facebooku. Po premierze każdego z odcinków prowadzący zaproszą także widzów do dyskusji o restauracjach pokazywanych w programie.

ostatnie komentarze >>

Sara

postów: 46

12.09.2017 16:05

po takich programach jeść się odechciewa....one na pewno niczego ani nikogo nie zareklamują!

adam_wolf

postów: 1

10.09.2017 12:38

Można kogoś skrytykować ale w jednym odcinku powiedzieć 10 razy że zła golonka to świństwo bo starszy pan miał renomę a wy chyba łapówkę za krytykę. Jesteście tak wspaniali że w następnym odcinku jedliście śledzia w śmietanie łyżką.
Fajny pomysł na program ale koniecznie trzeba zmienić tego starszego gościa, wszystko na NIE!

malami56

postów: 3

18.07.2017 19:59

haha no a ten amaro czytaj basiura to juz w ogóle haha

Sara

postów: 46

18.07.2017 19:38

zgadzam się.To egzaltowane bęcwały udające kogoś innego.A to zwykłe kuchciki i tyle...

kaituna

postów: 6

07.07.2017 22:51

Beznadziejny program. Sama idea nie jest zła, ale Ci prowadzący? Koszmar. Zwłaszcza ten młody człowiek, który krytykował smak ryby. No błagam! Jeśli już robi się programy tego typu, to spodziewam się bardziej dojrzałych krytyków kulinarnych. Pomysł dobry, dobór prowadzących - mega porażka

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa tel. (22) 597-30-00; fax (22) 597-31-80 www.krrit.gov.pl