Zielona rewolucja Marty Dymek w Tajlandii

wideo z programu

program tv >>

Top Chef 11

seria reality, USA, 2013, 17 x 45 min

pozycja w rankingu: 704

suma głosów: 14

średnia głosów: 1,27

odsłon: 2406

375 tysięcy dolarów to nie jest mała kwota. Po raz kolejny ręce po wygraną wyciągną znakomici amerykańscy szefowie kuchni. Kilkunastu uczestników stanie do walki o tytuł "Top Chef" w jedenastej edycji programu o tym samym tytule.

Do ostatecznej rozgrywki zostało zakwalifikowanych 19 osób, a w każdym kolejnym odcinku będzie odpadał jeden uczestnik. Kandydaci do tytułu będą się mierzyć w Nowym Orleanie.

Ich wysiłki będzie oceniać jury oraz goście specjalni. Prowadzącą program jest znana aktorka i autorka książek kucharskich Padma Lakshmi. Szefem jury będzie Tom Colicchio, jedna z najbardziej znanych postaci w kulinarnym świecie, właściciel New York City's Gramercy Tavern. Obok niego zasiądą także: Gail Simmons, ekspertka kulinarna, Emeril Lagasse, szef kuchni 13 restauracji i znany prezenter programów kulinarnych, a także Hugh Acheson, uczestnik 3 edycji show "Top Chef: mistrzowie" i szef takich restauracji jak Five & Ten, The National, Gosford Wine i Empire State South oraz Wolfgang Puck, kulinarny celebryta, szef kuchni i laureat Emmy za swój autorski program.

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa tel. (22) 597-30-00; fax (22) 597-31-80 www.krrit.gov.pl