Przepisy na świąteczne potrawy w Kuchni+

program tv >>

Szkoła gotowania Marthy Stewart 4

Martha's Cooking School 4

seria poradnikowa, USA, 2014, 26 x 30 min

pozycja w rankingu: 626

suma głosów: 20

średnia głosów: 5,00

Każdy może gotować, ale nie każdy wie jak się do tego zabrać. Z pomocą przychodzi Martha Stewart i jej szkoła gotowania.

Amerykańska szefowa kuchni, znana i ceniona prezenterka kulinarna, jest też autorką książek, w tym bijącej rekordy "Martha's Stewart Cooking School". To właśnie na jej podstawie powstała seria poradnikowa, w której Martha przybliża widzom rozmaite techniki gotowania i sztuczki związane z pracą w kuchni. Od najprostszych czynności po te bardziej skomplikowane. Skupia się jednak na rzeczach elementarnych i w każdym 30- minutowym odcinku pokazuje łatwy do zrealizowania przepis dla każdego.

Martha Stewart, Amerykanka polskiego pochodzenia i twórczyni prawdziwego medialnego imperium, to niekwestionowany autorytet dla milionów pań domu na całym świecie. Jej programy cieszą się od wielu lat niesłabnącą popularnością, a książki wydawane przez Marthę przez wiele miesięcy okupują listy bestsellerów. 75% Amerykanek uważa, że Martha Stewart wpływa na amerykański sposób zarządzania domem, a 85% chętnie kupuje produkty rekomendowane przez Marthę.

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa tel. (22) 597-30-00; fax (22) 597-31-80 www.krrit.gov.pl