Widelcem po mapie

program tv >>

Przekręty Jamiego Olivera

Oliver's Twist

seria poradnikowa, Wlk. Brytania, 2002, 25 min

Prowadzący: Jamie Oliver

pozycja w rankingu: 1

suma głosów: 29.196

średnia głosów: 4,87

Po sukcesie "Nagiego szefa" przyszła pora na kontynuację serii w postaci "Przekrętów Jamiego Olivera". Najsłynniejszy brytyjski kucharz w swoim programie robi to, co lubi najbardziej, czyli gotuje dla przyjaciół. Przez jego dom przewijają się przeróżni goście, od modelek, aż po magików. Wszyscy przychodzą z nadzieją na niezapomnianą ucztę. A Jamie stara się sprostać ich wymaganiom. I tym razem widzowie mogą podglądać go, jak swoim skuterem jeździ po zakupy do ulubionych sklepów czy przygotowuje w kuchni smaczne i oryginalne dania. Niesamowity urok osobisty i niepowtarzalny styl Jamiego sprawia, że jego "Przekręty" to program, który ogląda się z przyjemnością.

Jamie Oliver to najpopularniejszy obecnie szef kuchni na świecie. Widzów zjednuje swoim niespożytym entuzjazmem i niewyczerpaną ilością pomysłów. Wszędzie go pełno. W swoich programach biega po zakupy, przemierza na skuterze londyńskie ulice w poszukiwaniu najlepszych składników, odwiedza znajomych i przede wszystkim gotuje. Każdy jego program od razu odnosi ogromny sukces, gromadząc przed telewizorami miliony widzów. Jamie jest wielokrotnym laureatem licznych nagród, m.in. BAFTA, czyli "telewizyjnych Oscarów". Książki z przepisami z jego programów długo okupują czołowe miejsca list bestsellerów.

Na kanale Kuchnia.tv można oglądać większość programów Jamiego Olivera. Od początku istnienia stacji widzowie mogli śledzić "Nagiego szefa" i "Wielką włoską wyprawę Jamiego". Teraz dołączyły "Przekręty Jamiego Olivera" i "Restauracja Jamiego", a w najbliższych planach są emisje kilku innych serii.

gospodarz programu: Jamie Oliver

www.jamieoliver.com

ostatnie komentarze >>

Czarnuszka

postów: 14

17.01.2017 17:50

W której książce kucharskiej J. Olivera są przepisy z programu "Przekręty Jamiego Olivera"? Mam "Oliver w kuchni" i to jest "Naked chef". Mam "Lubię gotować", ale to w oryginale "Happy days with the Naked chef" Mam "Gotuj z Oliverem", ale to "Cook with Jamie" i w żadnej z nich nie znajduję przepisów z Przekrętów

bmwm3

postów: 1

07.06.2013 21:01

Przyłączam sie do proźby poprzednika.Czy jest szansa na emisje przekretów po zakończeniu nagiego szefa????????

SamWieszKto

postów: 5

16.05.2013 11:45

Czy byłaby szansa na wznowienie emisji tego programu?

To kontynuacja "Nagiego szefa", który właśnie jest nadawany w repertuarze Kuchni+. Byłoby miło :)

mija

postów: 7

16.01.2012 14:02

motorolka31 napisała 16.02.2011 19:10:
od jakiegos czasu sledze popisy Jamiego i stwierdzam jednoznacznie ,ze go uwielbiam z prostych produktow potrafi wyczarowac niesamowite dania;-)
Mam dokładnie takie same odczucia. Wiele jego przepisów wypromowałam... na prawdę Jamie jest dla mnie mistrzem. Co ważne jego programy się świetnie ogląda... nie jest taki przymulony jak większość prowadzących programy kulinarne. Super się go ogląda i super się z nim gotuje

motorolka31

postów: 2

16.02.2011 19:10

od jakiegos czasu sledze popisy Jamiego i stwierdzam jednoznacznie ,ze go uwielbiam z prostych produktow potrafi wyczarowac niesamowite dania;-)

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa tel. (22) 597-30-00; fax (22) 597-31-80 www.krrit.gov.pl