Przepisy na świąteczne potrawy w Kuchni+

program tv >>

Nie-winne pogawędki

Vine Talk

talk show, USA, 2011, 13 x 22 min

pozycja w rankingu: 246

suma głosów: 670

średnia głosów: 4,93

05:30
- odc. 12, wtorek, 21 listopada
05:30
- odc. 13, środa, 22 listopada

Stanley Tucci, celebryci i rozmowy przy winie. W sumie daje to niezwykle gustowną, wykwitną, ale też wybuchową mieszankę. A wszystko to w wyjątkowym talk show "Nie-winne pogawędki".

W każdym z trzynastu odcinków aktor Stanley Tucci, mający na swym koncie m.in. nominację do Oscara, dwa Złote Globy i dwie nagrody Emmy, zaprasza grupę celebrytów do studia. Na początku proponuje im smakowanie wina w ciemno, co jest pretekstem do rozmowy o nim oraz o aktualnie prowadzonych przez gości projektach. Co tydzień wybierają oni ulubione wino z odcinka i porównują swój gust z publicznością w studiu. Wśród 40 osób, które odwiedzą Tucciego są m.in. Steve Buscemi, Julianne Moore, John Lithgow, Jennifer Coolidge, Patricia Clarkson, Penn Badgely, Rosie Perez i Nathan Lane. Celem programu jest uzmysłowienie widzom, że, aby docenić wino nie trzeba być ekspertem i każdy z może cieszyć się z lampki swojego ulubionego winnego trunku.

Stanley Tucci to aktor, scenarzysta i reżyser. Jest szczególnie znany ze swoich ról m.in. w "Igrzyskach śmierci", "Transformersach" czy "Diabeł ubiera się u Prady". Był nominowany do Oscara za kreację w "Nostalgii anioła", zdobył dwa Złote Globy oraz dwie nagrody Emmy i nominację do BAFTY oraz, co nietypowe dla aktora, nominację do Grammy.

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa tel. (22) 597-30-00; fax (22) 597-31-80 www.krrit.gov.pl