Czy na pewno umiesz gotować? 5

przepisy z programu

programy kuchni+ >>

program tv >>

Maryla al dente

magazyn, Polska, 2010, 12 x 13 min

Prowadzący: Maryla Musidłowska

pozycja w rankingu: 48

suma głosów: 24

średnia głosów: 1,85

Polacy kochają kuchnię włoską. Maryla Musidłowska w swoim najnowszym programie "Maryla al dente" zdradza własne przepisy inspirowane kuchnią włoską i przygotowywane z najlepszych polskich produktów, przede wszystkim makaronu, mięs i warzyw.

W każdym odcinku gospodyni programu przygotuje wyśmienite dania dla zaproszonych gości, ale zanim usiądą do stołu Maryla zabiera widzów na wycieczkę po warszawskich sklepach, w poszukiwaniu najlepszych składników. Zawiodą się widzowie, którzy spodziewają się zakupów w supermarketach - czas odwiedzić lokalne bazarki, małe osiedlowe warzywniaki, prawdziwego rzeźnika czy podwarszawskie gospodarstwa rolne! Świeże składniki to podstawa w kuchni!

Maryla przygotuje szybkie i efektowne dania, które wszyscy z łatwością mogą przyrządzić w domu. Zdradzi, o jakie produkty warto się postarać, jak je wykorzystać i odkryje swoje kulinarne tajemnice, które zainspirują do kreatywności w kuchni. Program z pewnością zaciekawi miłośników włoskich smaków! Buon appetito! W pierwszym odcinku Maryla Musidłowska przygotuje carpaccio z buraków, pyszne ciasto kasztanowe oraz makaron orkiszowy z fasolą i tuńczykiem.

Maryla Musidłowska jest dziennikarką zajmującą się tematyką kulinarną i wnętrzarską. Pracuje też jako stylistka i scenograf. W Kuchni.tv prowadziła programy "Spiżarnia Maryli" i "MamMaryla", pracowała przy programach: "Słodki Drań", "Para w kuchni", "Dietosfera", "Jak Piotr Przykazał", "Teraz Brygida!". Jest autorką felietonów kulinarnych w magazynie "Elle" i materiałów o kuchni i wnętrzach w "InStyle" i "Olivii".

gospodarz programu: Maryla Musidłowska


Partner programu:

ostatnie komentarze >>

hanouk

postów: 21

14.01.2014 21:06

super program ,wspaniała prowadząca,zresztą wszystkie programy z udziałem Pani Maryli są wspaniałe .Dobre przepisy , fajna atmosfera i bez tego sztucznego zadęcia i pouczania .Poza tym widać ,że prowadząca naprawdę umie i lubi gotować, to jest widoczne i bardzo cenne , Oby jak najwięcej programów Pani Maryli

syspl

postów: 4

22.07.2011 14:27

Bardzo lubię programy z udziałem pani Maryli. Jest naturalna, nie narzuca się swoją osobą i nie pręży się na ekranie. Pokazuje kuchnię nieco ciekawszą od tej codziennej i niezbyt skomplikowaną. Mam nadzieję, że od września będą nowe odcinki.

21.02.2011 15:58

 

Witam
Zdjęcie jest formą opcjonalną, a jego wybór należy już do użytkownika.

pozdrawiam

ursi5

postów: 219

21.02.2011 15:48

To tylko po części jest prawda, bo są osoby, które dołączają swoje zdjęcie.

21.02.2011 13:33

 

Witam
Ursi5, jeśli chodzi o dane osobowe to data urodzenia w połączeniu z wymyślonym nickiem nie jest trakotwana jako dana osobowa gdyż nie zagraża Twojej anonimowości. Traktowana jest bardziej jako dana statystyczna. Osób o podobnym lub nawet takim samym nicku, urodzonych w tym samym roku, w danym mieście może być więcej.

pozdrawiam

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa tel. (22) 597-30-00; fax (22) 597-31-80 www.krrit.gov.pl