Przepisy na świąteczne potrawy w Kuchni+

program tv >>

Konkurs

The Competition

film dokumentalny, Francja, 2016, 60 min

pozycja w rankingu: -

suma głosów: 0

średnia głosów: 0

Prawdziwa medialna uczta i ogromny prestiż. Opowieść o zaangażowaniu w jeden z najbardziej prestiżowych konkursów - Najlepszego Rzemieślnika Francji - w dziedzinie gastronomii i cukiernictwa.

Film dokumentalny "Konkurs" to wyraz wielkiego uznania dla zawodu kucharza. To opowieść o trudach związanych z przygotowaniami, eliminacjami i finałem prestiżowego konkursu. W tym roku dwóch cenionych szefów kuchni: Fabien Lefebvre, laureat edycji z 2003 roku i Eric Trochon triumfujący w 2011 roku, wspólnie z gwiazdą cukiernictwa Olivierem Bajardem, wezmą pod swoje skrzydła trzech finalistów: Laurenta - młodego kucharza z restauracji odznaczonej gwiazdką Michalina, Remiego - kucharza z Hong Kongu oraz Juliena - prawą rękę mistrza cukiernictwa Olivera Bajardema. To z ich perspektywy widzowie Kuchni+ poznają finałową fazę zmagań.

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa tel. (22) 597-30-00; fax (22) 597-31-80 www.krrit.gov.pl