Czy na pewno umiesz gotować? 5

wideo z programu

programy kuchni+ >>

program tv >>

Gotuj sprytnie jak Jamie

Save with Jamie

seria poradnikowa, Wlk. Brytania, 2013, 6 x 60 min

Prowadzący: Jamie Oliver

pozycja w rankingu: 5

suma głosów: 49

średnia głosów: 2,72

odsłon: 19689

Słynny Jamie Oliver powraca w pełnej enztuzjamu i energii serii "Gotuj sprytanie jak Jamie". Popularny Brytyjczyk pokaże w niej jak zjeść smacznie, a przy okazji zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Jamie udowodni, że można jeść jak król, nie pustosząc swojego portfela. Głęboko wierzy, że zwłaszcza w tak trudnych czasach, niezwykle ważne jest przyglądanie się wydatkom na jedzenie. Jamie z pasją odkrywa przed widzami kilka przydatnych porad, które pozwolą przy niskich kosztach przygotować zdumiewające potrawy. Sympatyczny Brytyjczyk nie tylko pokaże, jakie posiłki są tanie, ale także przedstawi, jak można zamienić składniki wybranych dań, tak żeby znacznie mniej obciążyły domowy budżet.

W każdym z sześciu odcinków prowadzący odwiedza osobę, której pomaga zrozumieć błędy wynikają z marnowania pieniędzy. Osobie, która kupuje chińskie jedzenie na wynos pokazuje, jak zrobić podobne w domu, ale tańsze i zdrowsze. Kobiecie, która marnuje jedzenie wskazuje sposoby, jak wykorzystać resztki owoców.

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa tel. (22) 597-30-00; fax (22) 597-31-80 www.krrit.gov.pl