Przepisy na świąteczne potrawy w Kuchni+

program tv >>

Globe-Cooker 6

Le Globe-Cooker 6

seria dokumentalna, Francja. 2013, 5 x 60 min

pozycja w rankingu: 568

suma głosów: 14

średnia głosów: 1,27

Fred Chesneau, francuski podróżnik i amator dobrego jedzenia, po raz kolejny wyrusza w niezwykłą podróż, podczas której dotrze do najbardziej dzikich i ukrytych miejsc na świecie. Będzie smakował oryginalne potrawy, podglądał, w jaki sposób są przygotowywane, a przede wszystkim dobrze się bawił.

W szóstej serii programu nieustraszony podróżnik i poszukiwacz kulinarnych przygód odwiedzi Rio de Janeiro, San Francisco i Kongo. Wyposażony w plecak i swój kuchenny niezbędnik Fred przemierza najbardziej oddalone regiony, z których każdy może poszczycić się odrębnością kulinarną. Celem Freda jest odkrycie lokalnej kuchni i spróbowanie regionalnych specjałów. Każde z miejsc, które znalazło się na planie podróży jest niezwykłe i może pochwalić się bogactwami kulinarnymi i kulturalnymi.

W piątej serii swoich przygód pozna oryginalne smaki Brazylii, niezwykłe aromaty San Francisco, a dodatkowo odwiedzi Filipiny i Afganistan.

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa tel. (22) 597-30-00; fax (22) 597-31-80 www.krrit.gov.pl