Zielona rewolucja Marty Dymek w Tajlandii

przepisy z programu

wideo z programu

program tv >>

David w Europie 2

seria poradnikowa, Polska, 2014, 16 x 25 min

Prowadzący: David Gaboriaud

pozycja w rankingu: 638

suma głosów: 14

średnia głosów: 1,27

08:30
- odc. 6, poniedziałek, 28 maja
odsłon: 36492

Sympatyczny i niezwykle uzdolniony młody szef kuchni francuskiego pochodzenia David Gaboriaud powraca w nowym sezonie swojego programu. Tym razem prowadzący zabierze widzów na zagraniczne, kulinarne wojaże.

Można mówić o kuchni europejskiej z polskiej perspektywy, ale znacznie lepiej mówić o niej wyjeżdżając do kilku europejskich krajów. I tak też robi David w drugim sezonie swojego programu. W porównaniu do pierwszego sezonu format programu uległ zmianie. Tym razem nagrywany jest w kilku europejskich krajach. Prowadzący przedstawia kulturę kulinarną oraz atrakcje turystyczne Francji, Włoch, Hiszpanii i Portugalii. W każdym odcinku odwiedza inne miejsce. Będą to m.in. Alpy, Liguria, Andaluzja, czy Nicea i Lizbona.

W poszczególnych krajach David odwiedzi cztery lokalizacje, w których zaprezentuje znane mu miejsca lub warte odwiedzenia kawiarnie, gospodarstwa i restauracje. Przygotuje także dwie potrawy oparte na miejscowych produktach i przepisach. Uzupełnieniem programu będzie udział Davida wraz z poznanymi na miejscu osobami w rozmaitych aktywnościach: wspinaczce, jeździe na skuterach wodnych, degustacji wina czy biegach.

David Gaboriaud - Francuz, od kilku lat mieszkający w Polsce, kucharz z zamiłowania. Organizator wielu warsztatów i imprez kulinarnych, propagator slow food - idei celebrowania i delektowania się posiłkami. Swoją niespożytą energią zaraża innych do gotowania.

ostatnie komentarze >>

rzviro

postów: 212

05.05.2016 18:00

Kolejna mameja (popierdółka nieumiejąca się wysłowić po polsku) pchana na siłę do tv (jak ZUPA, Przykaza, ten od roślinek - Łuczaj?....). Kiedy w tej stacji zaczną nadawać to, co ludzie chcą oglądać???!!!

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa tel. (22) 597-30-00; fax (22) 597-31-80 www.krrit.gov.pl