Przepisy na świąteczne potrawy w Kuchni+

program tv >>

Australijskie Boże Narodzenie

Chefs Christmas

seria poradnikowa, Australia, 2007, 5 x 24 min

pozycja w rankingu: 470

suma głosów: 214

średnia głosów: 4,55

Najlepsi australijscy szefowie kuchni i restauratorzy zapraszają do swoich domów, aby zdradzić świąteczne tajemnice. Co trafi na ich bożonarodzeniowy stół i jak przyrządzić te specjały - wszystkiego widzowie dowiedzą się z programu "Australijskie Boże Narodzenie."

Bohaterami każdego odcinka są 2 goście, którzy opowiedzą, czym dla nich są święta, jak je obchodzą i jakich potraw nie może zabraknąć. Wszyscy podkreślają, że ważna jest atmosfera i celebrowanie świąt z rodziną i przyjaciółmi, jednak równie ważne są wyśmienite dania. W programie oprócz ciekawych historii i anegdot pojawią się przepisy na doskonałe świąteczne potrawy i pomysły, które mogą stać się inspiracją dla widzów. W serii o swoich pomysłach na święta opowiedzą m.in. znani widzom Kuchni.tv, Will Studd ("Ser w plasterkach"), Tobie Puttock ("Tobie i Matt") czy Ben o'Donoghue ("Surfing po menu").

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa tel. (22) 597-30-00; fax (22) 597-31-80 www.krrit.gov.pl