Przepisy na świąteczne potrawy w Kuchni+

program tv >>

Anthony Bourdain - miejsca nieznane 3

Anthony Bourdain Parts Unknown 3

seria dokumentalna, USA, 2014, 8 x 60 min

Prowadzący: Anthony Bourdain

pozycja w rankingu: 220

suma głosów: 853

średnia głosów: 4,96

Anthony'ego Bourdaina nie trzeba przedstawiać. To człowiek tak wyrazisty i jednocześnie otwarty, że programy z jego udziałem są wyjątkowo barwne. W tej serii odwiedza miejsca, o których prawdopodobnie słyszeliście lub nigdy Was nie interesowały. Oczywiście w każdym z nich Anthony sprawdzi, co ciekawego można zjeść.

Trzeci sezon programu "Anthony Bourdain - miejsca nieznane" składa się z ośmiu odcinków. W każdym z nich Anthony odwiedza inne miejsce, w którym czasami zdarza mu się zmierzyć z politycznymi problemami. Jednak ostatecznym jego celem jest odkrycie unikalnych smaków i aromatów lokalnego jedzenia. Naturalnie zrobi to w charakterystyczny dla siebie sposób.

W trzecim sezonie, który będą mogli obejrzeć wyłącznie widzowie Kuchni+, Anthony Bourdain poleci m.in. do Rosji, w której sprawdzi jak piją i jadają mieszkańcy tego kraju. Na brazylijskiej plaży zrobi barbecue i przyjrzy się capoeirze, a w Indiach odkryje przed widzami, czym są dhabas.

Program został trzykrotnie nagrodzony prestiżową nagrodą Emmy.

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa tel. (22) 597-30-00; fax (22) 597-31-80 www.krrit.gov.pl