Widelcem po mapie

program tv >>

Akcja Improwizacja

seria kulinarna, Polska, 2016, 8 x 30 min

pozycja w rankingu: 570

suma głosów: 99

średnia głosów: 1,94

odsłon: 5973

Szefowa kuchni, Monika Dąbrowska i raper Piotr "Vienio" Więcławski. Ona - znakomita w kuchni, on - świetny przy mikrofonie. Taki duet oznacza wybuchową mieszankę. A pikanterii doda element improwizacji!

Ten program to kulinarne szaleństwo. Jest w nim odrobina hiphopowej spontaniczności i energii oraz fantastyczni prowadzący. W każdym odcinku wystąpią zaproszeni goście, w tym: ekspertka Kuchni+ Marieta Marecka, szef kuchni Tomek Woźniak, blogerka Paulina Wnuk oraz inni. W klimat programu wprowadzi ich Vienio, a Monika wraz z bohaterem danej odsłony rzucą sobie wyzwanie. Oboje będą musieli przygotować dania na bazie produktów, które znajdują się w tzw. magic boksie. Na końcu, po głosowaniu, wynik pojedynku ogłosi Vienio. Co tydzień prowadząca zaprezentuje także jeden dodatkowy pomysł kulinarny z wykorzystaniem masła.

ostatnie komentarze >>

rzviro

postów: 212

03.01.2017 02:27

Nie kumam jednego: prowadząca jest (była) ładną dziewczyną; jak można się tak oszpecić?

Agata11

postów: 74

09.11.2016 15:21

Kiedy próbuję sobie pooglądać ten program to wymiękam ponieważ zaczynam się czuć jak coś do pojedzenia. Takie popstrzone na ciemnno-brudno całe łapki mogłyby mnie pochwycić i skonsumować drapieżnie więc nie można się skupić na temacie tylko śledzi się te ruchy smoka drapieżcy. No nie da rady od tego się uwolnić.
I raczej nie skonsumowałabym czegokolwiek co było już w tych oparach tattoo ponieważ smak ulatuje wraz z koniecznością odwracania wzroku kiedy te łapki dają do przodu. O mamo ratuj. Obejrzałam kilka filmików już parę razy i nic nie pamiętam o co tam chodziło tak dokładnie. Chyba o to kto ma pozmywać.

Organem właściwym w sprawach audiowizualnych jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa tel. (22) 597-30-00; fax (22) 597-31-80 www.krrit.gov.pl