oglądaj również w nc+ GO


(Mitch & Matt's big fish), seria poradnikowa, Wlk. Brytania, 2008, 10 x 30

"Mitch i Matt idą na ryby" to doskonała propozycja dla miłośników wędkowania i smakoszy oraz dla podróżników ceniących nowe smaki. Gospodarze programu zapraszają w podróż wybrzeżem Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu "wielkiej ryby".

Restaurator i sprzedawca ryb Mitch Tonks razem ze światowej sławy zawodnikiem rugby Mattem Dawsonem pakują sprzęt do swojego campera i wyruszają w podróż życia. Mitch - doświadczony wędkarz i specjalista od przyrządzania potraw rybnych i jego towarzysz Matt, który jest kompletnym amatorem przemierzą Wielka Brytanię z dołu do góry i z powrotem, aby obalić mity i rozszyfrować tajemnice dotyczące rybnych spraw. Wezmą udział w połowie dzikiego łososia i krewetek, odwiedzą targi rybne i hodowle ryb, nie zawahają się przed włożeniem głowy do wody, aby zobaczyć więcej... Jakby tego było mało zmierzą się w zawodach w wędkarstwie morskim.

Od Cromer po Kornwalię, Mitch i Matt są zdeterminowani, poszukując kolejnych gatunków ryb i owoców morza, aby przyrządzić z nich wyśmienite potrawy. Po powrocie na ląd przygotowują dania zarówno tradycyjne jak i te, których nie powstydziłyby się najnowocześniejsze restauracje. W menu gospodarzy programu znajdą się m.in. małże w sosie słodko-kwaśnym z chilli, makrela teriyaki, duszony homar czy mątwa w sosie chilli.

gospodarze porgramu: Mitch Tonks i Mattem Dawsonem

Wszystkie serie tego programu obejrzysz na Platformie CANAL+

Zamów Platformę CANAL+

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE