oglądaj również w nc+ GO

(Pati's Mexican Table 3), seria kulinarna, USA, 2014, 13 x 26


Misją Pati Jinich jest przeniesienie autentycznych, meksykańskich smaków, aromatów i kolorów do naszych domowych kuchni. W każdym odcinku Pati przemierza swój ojczysty kraj w poszukiwaniu inspiracji i przygotowuje potrawy odzwierciedlające bogatą historię Meksyku.

W trzecim sezonie Pati powróci wspomnieniami do smaków dzieciństwa i przygotuje swoje ulubione meksykańskie potrawy według przepisów rodziców. Cofnie się także do lat, kiedy mieszkała w Teksasie i poznawała jego wyjątkowy folklor. Efektem tej nostalgicznej podróży będzie dzień spędzony w kuchni z synem, rodowitym Teksańczykiem. To nie jedyny raz, kiedy Pati zaprasza do wspólnego gotowania swoich synów - prowadząca wierzy, że czas spędzony na odkrywaniu ulubionych smaków zacieśnia rodzinne więzi jak nic innego!

Pasję trudno czasami pogodzić z obowiązkami mamy, dlatego Pati ma w zanadrzu kilka sprawdzonych przepisów, które można przygotować w kilka minut. Chętnie dzieli się nimi z widzami. Podpowiada także, w jaki sposób w chaosie codziennego dnia znaleźć czas dla męża - i jakimi przysmakami go rozpieszczać!

Wszystkie serie tego programu obejrzysz na Platformie CANAL+

Zamów Platformę CANAL+

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE