Widelcem po mapie

książki >>

Najlepsze przepisy polskich blogerów

Książka zawiera przepisy kulinarne najlepszych polskich blogerów i stanowi podsumowanie inicjatywy Wybory Kulinarnego Bloga Roku! To inicjatywa skierowana do wszystkich …

wydarzenia

  Srebrny Jubileusz Hanny Szymanderskiej

  Hanna Szymanderska – dziennikarka, pisarka, ale przede wszystkim znawczyni sztuki i tradycji kulinarnej, okrzyknięta przez wielu Pierwszą Damą tradycyjnej kuchni polskiej, obchodzi 5 października 25-lecie pracy twórczej.


  Z okazji Srebrnego Jubileuszu kuchnia+ życzy Pani Hannie Szymanderskiej kolejnych sukcesów i owocnych lat pracy. Gratulujemy wspaniałego jubileuszu!


  kuchnia+ miała zaszczyt współpracować z Hanną Szymanderską na wielu płaszczyznach. Pisarka była jedną z prowadzących w programach: Babeczki wielkanocne i Babeczki wigilijne, często gościła podczas wielu wydarzeń i przedsięwzięć, których kuchnia+ była organizatorem. Wielokrotnie wspierała nas swoją wiedzą i doświadczeniem.


  Hanna Szymanderska ma na swoim koncie około 60 książek i opracowań o tematyce kulinarnej. Do najbardziej znanych pozycji zalicza się „Na polskim stole – przepisy i zwyczaje szlacheckie”, „Encyklopedia polskiej sztuki kulinarnej”, „Smakosz warszawski”, „Polskie tradycje świąteczne”, „Co jadano w Soplicowie”, „Dania z anegdotą”. Jej książki to prawdziwe kompendium wiedzy na temat polskiej i nie tylko tradycji i kulinariów.


  Z okazji jubileuszu 5 października br. odbędzie się premiera jej najnowszej książki pt. „Prawdziwa kuchnia polska”, wydanej przez Wydawnictwo REA. „Prawdziwa kuchnia polska”, która jest uaktualnieniem „Encyklopedii polskiej sztuki kulinarnej”, odzwierciedla bogactwo i fantazję polskich stołów. Nowe, piękne wydanie książki, to również swoisty hołd dla Autorki i uhonorowanie jej wieloletniej pracy. Oprócz wydania w miękkiej okładce, książka ukaże się też w wersji luksusowej, w twardej oprawie i w futerale. Dostępna będzie również w tłumaczeniu na angielski.