Przepisy na świąteczne potrawy w Kuchni+

książki >>

Najlepsze przepisy polskich blogerów

Książka zawiera przepisy kulinarne najlepszych polskich blogerów i stanowi podsumowanie inicjatywy Wybory Kulinarnego Bloga Roku! To inicjatywa skierowana do wszystkich …

wydarzenia

  Rusza plebiscyt - Knajpa Roku 2011

  Tagi: wydarzenia

  Już po raz szósty stołeczna "Gazeta Wyborcza" i "Gazeta Co Jest Grane" przystępują do wyboru "Knajpy Roku". 5 nominowanych restauracji ocenią nie tylko jurorzy, ale też czytelnicy – od dziś do 16 listopada trwa głosowanie publiczności. Zdobywcy tytułu "Knajpa Roku 2011" zostaną ogłoszeni 18 listopada. Kuchnia+ jest patronem medialnym wydarzenia.

  W plebiscycie na „Knajpę Roku 2011" bierze udział 5 stołecznych restauracji wybranych spośród lokali opisywanych na łamach warszawskiej „Gazety Wyborczej“ w ciągu ostatniego roku. Wyboru dokonał recenzent kulinarny „Gazety Co Jest Grane" Maciej Nowak.

  Tegoroczni nominowani do tytułu „Knajpa Roku“ to:
  - 12 stolików - ul. Krucza 16/22, Warszawa
  - Butchery and Wine - ul. Żurawia 22, Warszawa
  - Delizia - ul. Hoża 58/60, Warszawa
  - Doppio - ul. Gałczyńskiego 3, Warszawa
  - Merliniego 5 - ul. Merliniego 5, Warszawa

  Restauracje oceni jury pod przedwodnictwem Macieja Nowaka, do którego zaproszenie przyjęli: Katarzyna Adamik, Anna Czartoryska, Tomasz Karolak i Seweryn Blumsztajn. Swoich faworytów wybiorą również czytelnicy - od dziś trwa SMS-owe głosowanie na ulubione warszawskie restauracje. W konkursie dla publiczności, który zakończy się 16 listopada, specjalne nagrody trafią do 10 osób, które przyślą najciekawsze uzasadnienie swojego wyboru.

  Ogłoszenie wyników plebiscytu „Knajpa Roku 2011“ nastąpi 18 listopada br. podczas specjalnej gali oraz 19 listopada na łamach stołecznej „Gazety Wyborczej“.

  czytaj więcej o wydarzeniu...

  Wybieramy Knajpę Roku 2011