Widelcem po mapie

książki >>

Najlepsze przepisy polskich blogerów

Książka zawiera przepisy kulinarne najlepszych polskich blogerów i stanowi podsumowanie inicjatywy Wybory Kulinarnego Bloga Roku! To inicjatywa skierowana do wszystkich …

wydarzenia

  Nowy serwis internetowy - Stoliczku.pl

  Tagi: wydarzenia  Stoliczku.pl, nakryj się - internetowe rezerwacje stolików w restauracjach. Brzmi jak bajka, tymczasem to nowa rzeczywistość! 14 lipca 2011 r. ruszył serwis, w którym można zrobić rezerwację stolika za pomocą dosłownie kilku kliknięć.

  Przyzwyczailiśmy się już do rezerwowania hoteli czy biletów lotniczych przez internet. Teraz przyszedł czas na usprawnienie kolejnej czynności, zwłaszcza że wykonujemy ją coraz częściej. Przybywa restauracji, w których trudno o wolny stolik, a przy tak ważnych okazjach, jak lunch biznesowy czy kolacja we dwoje, nie możemy ryzykować. Właśnie wtedy Stoliczku.pl przychodzi z pomocą.

  “W Stanach Zjednoczonych czy w Wielkiej Brytanii serwisy umożliwiające rezerwowanie stolików przez internet są niezwykle popularne. Sama korzystałam z nich za każdym razem, kiedy wybierałam się do dobrej restauracji. Zamarzyłam, żeby tę usługę wprowadzić również w Polsce i oto jest. Mam nadzieję, że polscy bywalcy restauracji ją docenią” - mówi Ola Lazar, współtwórczyni serwisu www.Stoliczku.pl, a jednocześnie właścicielka serwisu z recenzjami restauracji - www.Gastronauci.pl. Oba serwisy będą ściśle ze sobą współpracować.

  Serwis Stoliczku.pl wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, którzy cenią sobie wygodę, jaką daje załatwianie spraw on-line, szanują swój czas i lubią w ułamku sekundy wiedzieć, jakie mają możliwości wyboru. Dzięki serwisowi Stoliczku.pl, zamiast czekać aż ktoś w restauracji odbierze telefon i dyktować swoje dane, mogą oni w 2 minuty (zmierzyliśmy czas!) zarezerwować stolik, a nawet otrzymać zniżkę lub coś ekstra od restauracji.

  “Stworzyliśmy aplikację, która jest bardzo prosta i wygodna w użyciu, którą stopniowo będziemy rozwijać. Wkrótce udostępnimy możliwość składania rezerwacji przez popularne modele telefonów komórkowych, przypomnienia SMS-em o dokonanych rezerwacjach i możliwość zbierania za kolejne wizyty w restauracjach punktów wymienialnych na zniżki i promocje” dodaje Piotr Sarnacki, współtwórca serwisu odpowiedzialny za jego stronę technologiczną.

  Aby złożyć rezerwację, wystarczy wskazać dzień, godzinę, liczbę osób i kliknąć “Szukaj stolika”. Można też zacząć od wybrania ulubionej restauracji. Swoje dane podaje się tylko raz - przy zakładaniu konta, na które później wystarczy się już tylko zalogować. A wszystko to całkowicie bezpłatnie. Rezerwacje można składać całą dobę. Co ważne, równie proste jest anulowanie rezerwacji lub jej modyfikacja - te funkcjonalności docenią zarówno klienci, jak i restauratorzy.

  Jak dotąd chęć skorzystania z serwisu potwierdziły już najlepsze restauracje w Polsce, takie jak m.in. Amber Room, Blue Cactus, Boathouse, Borpince, Butchery and Wine, La Rotisserie, Fusion @Westin. Codziennie zgłasza się kilka kolejnych lokali zainteresowanych wdrożeniem rezerwacji on-line.