Widelcem po mapie

książki >>

Najlepsze przepisy polskich blogerów

Książka zawiera przepisy kulinarne najlepszych polskich blogerów i stanowi podsumowanie inicjatywy Wybory Kulinarnego Bloga Roku! To inicjatywa skierowana do wszystkich …

wydarzenia

  NATURA FOOD - IV Targi Naturalnej Żywności

  Tagi: wydarzenia

  W dniach 14 - 16 października Międzynarodowe Targi Łódzkie zapraszają na IV edycję Targów Naturalnej Żywności NATURA FOOD, najważniejszą krajową imprezę dedykowaną żywności ekologicznej i naturalnej. Oficjalnym partnerem targów jest Grupa IFOAM EU, europejska struktura Międzynarodowej Federacji Rolnictwa Ekologicznego, a patronat honorowy nad wydarzeniem objął m.in. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

  Udział w targach potwierdziło blisko 200 wystawców z Polski i zagranicy. Są wśród nich: producenci, przetwórcy i dystrybutorzy certyfikowanej żywności ekologicznej, żywności naturalnej, nisko przetworzonej, bezglutenowej i sojowej, sklepy i hurtownie z produktami ekologicznymi, gospodarstwa ekologiczne, producenci marynat, świeżych ziół i przypraw.

  Produkty tradycyjne i regionalne będą prezentowane na stoiskach Urzędów Marszałkowskich oraz uczestników Wojewódzkiego Konkursu Produktów Tradycyjnych Tygiel Smaków. Odbędzie się też prezentacja Smaki Regionalnych Piw w ramach której zaprezentują się lokalne, małe browary proponujące piwa będące alternatywą dla produktów koncernowych.

  Targom towarzyszy bogaty program skierowany zarówno do branży jak i do miłośników dobrego smaku. W ramach imprezy będą miały miejsce liczne konferencje, seminaria, warsztaty, laboratoria smaku, konkursy i pokazy kulinarne.

  Szersze informacje o poszczególnych eventach znajdą Państwo na www.naturafood.pl.