Widelcem po mapie

książki >>

Najlepsze przepisy polskich blogerów

Książka zawiera przepisy kulinarne najlepszych polskich blogerów i stanowi podsumowanie inicjatywy Wybory Kulinarnego Bloga Roku! To inicjatywa skierowana do wszystkich …

wydarzenia

  Międzynarodowe Targi Alkoholi Wine&Spirits 2010

  Tagi: napoje, wydarzenia  Bogata oferta gatunków alkoholi z całego świata, degustacje, nowości produktowe, bezpłatne warsztaty prowadzone przez fachowców to tylko niektóre punkty programu kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Alkoholi Wine & Spirits. Już 26 i 27 maja 2010 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie dowiemy się czym zaskoczą nas organizatorzy targów.

  Pierwsza edycja imprezy, która odbyła się w czerwcu zeszłego roku, pokazała jak bardzo tego rodzaju wydarzenie potrzebne było branży alkoholowej. 81 wystawców z Francji, Hiszpanii, Macedonii, Mołdawii, Polski, Portugali, Słowenii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Argentyny, Chile, Izraela, Nowej Zelandii oraz RPA przedstawiło szeroki zakres napojów alkoholowych, a także produktów uzupełniających. Producenci, importerzy oraz dystrybutorzy mieli okazję do zaprezentowania nowości rynkowych oraz nawiązania bezpośredniego kontaktu z klientami, zainteresowanymi kupnem alkoholi.

  W tym roku, organizatorzy również przygotowali wiele ciekawostek oraz innowacji zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających. Firmy, prezentujące swoje produkty podczas Wine & Spirits, mogą liczyć przede wszystkim na spotkania z właściwie dobranymi grupami odbiorców. Wśród nich znajdą się osoby decydujące o zakupie alkoholi z punktów sprzedaży takich jak: sklepy specjalistyczne, sieci sklepów i supermarketów, przedstawiciele branży HoReCa, importerzy, dystrybutorzy, a także klienci ostateczni. Każdy producent, dystrybutor lub importer będzie miał okazję do przeprowadzenie degustacji swoich produktów na specjalnie przygotowanej powierzchni ekspozycyjnej, a także prezentacji swojej firmy w salach konferencyjnych.

  Wystawcy Wine & Spirits będą mieć szansę na wyróżnienie w zorganizowanym we współpracy z Magazynem Wino konkursie The Best of Wine & Spirits 2010. Wyróżnienia będą przyznawane w 5 następujących kategoriach: najlepsze wino czerwone, najlepsze wino białe, najlepsze wino musujące, najlepsze wino różowe i najlepsze wino słodkie.

  Zwiedzający będą mieli okazję do zapoznania się z szeroką ofertą alkoholi z całego świata oraz poszerzenia wiedzy podczas bezpłatnych warsztatów, zorganizowanych przy współpracy partnerów merytorycznych Targów. Szkolenie z zakresu wiedzy o winie połączone z degustacją napojów z różnych regionów, to gratka nie tylko dla osób mających styczność z winem z racji swojej profesji, ale także dla miłośników, znawców czy koneserów. Komponowanie menu alkoholowego oraz przygotowywanie drinków to temat, z którym niejeden menedżer restauracji czy baru będzie musiał się zmierzyć. Dlatego z myślą o przedstawicielach branży HoReCa, przygotowane zostały warsztaty z zakresu doboru alkoholi do charakteru lokalu. Istotnym zagadnieniem, które pojawi się w ramach programu szkoleń, będzie także praktyczna prezentacja na temat sposobów wpływania na zachowania klientów poprzez wystrój pomieszczenia i prezentację towarów w celu zwiększenia sprzedaży produktów alkoholowych.

  Więcej informacji na: www.wineandspirits.pl

  II Międzynarodowe Targi Alkoholi Wine & Spirits
  26 -27 maja 2010, Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska
  ul. Marsa 56c, Warszawa

  2010.05.13