Widelcem po mapie

książki >>

Najlepsze przepisy polskich blogerów

Książka zawiera przepisy kulinarne najlepszych polskich blogerów i stanowi podsumowanie inicjatywy Wybory Kulinarnego Bloga Roku! To inicjatywa skierowana do wszystkich …

wydarzenia

    FOOD & FRIENDS – drugi numer już w sprzedaży

    W sprzedaży ukazał się kolejny – już drugi - numer magazynu FOOD & FRIENDS. To polska wersja skandynawskiego, prestiżowego magazynu kulinarnego Mat & Vänner. Pismo spotkało się w Polsce z ciepłym przyjęciem ze strony czytelników oraz osób z branży.

    Magazyn porusza tematykę, która z pewnością przypadnie do gustu prawdziwym smakoszom oraz wielbicielom kuchni nowoczesnej i zarazem eleganckiej, poszukującej nowych form i smaków, ale nie odżegnującej się od tradycji. Z grudniowego magazynu czytelnik dowie się o zimowej stolicy Szwecji, pozna zimowe menu, a Magda Gessler zaprosi do świątecznego stołu.

    Ponadto z magazynu dowiemy się także o wydarzeniach kulinarnych. W najnowszym numerze wśród licznych artykułów pojawił się także artykuł poświęcony Kuchni.tv, a konkretnie festiwalowi Kuchnia.tv Food Film Fest. W magazynie znalazła się relacja z 2.edycji przeglądu filmów dokumentalnych o tematyce kulinarnej, która odbyła się w październiku w kinie Kultura w Warszawie, a także rozmowa o wydarzeniu z Małgorzatą Seck – dyrektor zarządzającą Kuchni.tv.