oglądaj również w nc+ GO


(Jamie's Chef), seria dokumentalna, Wlk. Brytania, 2007, 4 x 60

Pamiętacie "Restaurację Jamiego" i piętnastu śmiałków, którym Jamie postanowił odmienić życie? Pamiętacie ich nieudolność i starania Jamiego? Nerwy, łzy i radości? Oliver postanowił zrobić jeszcze jeden krok - teraz w nowej serii "Kucharz Jamiego" chce pomóc najlepszemu z piętnastki w otworzeniu własnej restauracji.

Nie wystarczy już umieć gotować - teraz poprzeczka została postawiona znacznie wyżej! Zarządzanie biznesem, podstawy księgowości, wiedza na temat zakupów najświeższych produktów, przyciąganie klientów - to umiejętności, których wymaga Jamie od swoich podopiecznych w najnowszej serii. Czy wymaga zbyt wiele? Biorąc pod uwagę, że 70% otwartych restauracji po dwóch latach nie wytrzymuje konkurencji i zostaje zamknięta, chyba nie.

Jamie Oliver jest wielokrotnym laureatem licznych nagród, m.in. BAFTA, czyli "telewizyjnych Oscarów". Książki z przepisami z jego programów długo okupują czołowe miejsca list bestsellerów. Na kanale Kuchnia.tv można oglądać większość programów Jamiego Olivera. Od początku istnienia stacji widzowie mogli śledzić "Nagiego szefa", "Wielką włoską wyprawę Jamiego", "Przekręty Jamiego Olivera" i "Restauracja Jamiego".

gospodarz programu: Jamie Oliver

Wszystkie serie tego programu obejrzysz na Platformie CANAL+

Zamów Platformę CANAL+

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE