sprytna

kuchnia

Zasady

Przed Wami cztery kulinarne wyzwania! Nasz konkurs na najlepsze danie z resztek będzie się składał z czterech tur. Każda z nich potrwa 10 dni:

I tura - od 5 listopada do 14 listopada 2018 r.
II tura - od 15 listopada do 24 listopada 2018 r.
III tura - od 25 listopada do 4 grudnia 2018 r.
IV tura - od 5 grudnia do 14 grudnia 2018 r.

W dniach 5.11, 15.11, 25.11 oraz 5.12 ogłosimy po 2 składniki, wytypowane przez Jagnę Niedzielską lub Piotra Kucharskiego. Zadaniem konkursowym będzie wymyślenie przepisu opartego na tych dwóch produktach (można też użyć do 5 dodatkowych składników oraz dowolnej liczby suchych przypraw, takich jak sól, pieprz, sproszkowana papryka).
Wymyślone danie trzeba przyrządzić i sfotografować. Następnie – przesłać przepis i zdjęcie dania za pomocą formularza oraz wypełnić wszystkie wymagane pola. Przepis spełniający warunki konkursu zostanie opublikowany na stronie po akceptacji Admina, wraz z imieniem autora i nazwą miejscowości.

Przez 7 dni przysyłacie przepisy. Następnie nasze Jury wybierze 3 najciekawsze, które zostaną poddane głosowaniu, które potrwa 3 dni. Aby wziąć udział w głosowaniu, trzeba mieć profil na Facebook.com. Można oddać jeden głos dziennie na jeden przepis. Zdobywca największej liczby głosów w danej turze wejdzie do wielkiego finału i gry o 20 000 zł! Spośród finałowych 4 przepisów nasze Jury wybierze zwycięzcę konkursu. Autorzy 12 przepisów, które zostały poddane głosowaniu, otrzymają atrakcyjne upominki od Kuchni+. Więcej szczegółów – w REGULAMINIE.

Poznaj nasze
nowe programy

Śledź konkurs
w social media