oglądaj również w


(Essence of Emeril), seria poradnikowa, USA, 1994-1996, 26 x 30

Gospodarz programu, Emeril Lagasse, uczy w swoim programie podstaw gotowania. Jego nadzwyczajny talent kulinarny w parze z zobowiązaniem do używania tylko najlepszych i najświeższych produktów są kluczowymi elementami tego telewizyjnego przewodnika. Szef kuchni dzieli się wskazówkami i przepisami na znakomite dania, w swoim menu serwuje wszystko, począwszy od drinków, a skończywszy na cieszących nie tylko oko, ale przede wszystkim podniebienie deserach.

Po kilku gościnnych występach w programach kulinarnych Emeril Lagasse został gospodarzem swojego pierwszego własnego show. Tytułowa esencja odnosi się do przyprawy stworzonej według receptury Emerila i bardzo często używanej przez niego podczas gotowania. Kucharz gorąco zachęca widzów do tworzenia mieszanek przypraw, które odzwierciedlały by ich własny smak i były ciekawym dodatkiem do przygotowywanych potraw.

Program nominowany był wielokrotnie do nagrody Daytime Emmy®, a magazyn "Time" umieścił go na liście dziesięciu najlepszych telewizyjnych show.

Pierwsze kulinarne doświadczenie Emerila to wspólne gotowanie z mamą w domu. Po ukończeniu studiów wyjechał do Paryża i Lyonu, aby tam szlifować swoje umiejętności i poznawać sekrety francuskiej kuchni. Obecnie jest szefem i właścicielem kilku restauracji w Nowym Orleanie, Las Vegas, Orlando, Miami i Atlancie. Konsekwentnie zdobywają one pochwały krytyków i najwyższe noty. Kucharz jest także bardzo znaną osobistością telewizyjną: jego dwa programy, "Emeril Live" oraz "The Essence of Emeril", cieszą się ponad 85 milionową widownią. Obok publikowania książek, które błyskawicznie stają się bestsellerami, Emeril jest także założycielem fundacji wspierającej edukację dzieci.

gospodarz programu: Emeril Lagasse

Wszystkie serie tego programu obejrzysz na nc+

Zamów nc+

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

KATARZYNKA 9 lat temu

1 miarka=237ml
1/2 miarki=118ml
1/3 miarki=79 ml
1/4 miarki=59 ml

Podane pojemności pochodzą z miarek amerykańskiej firmy KitchenAid, więc powinny być identyczne jak te których używa Martha.

Mam nadzieję, że chociaż trochę Ci pomogłam.

Pozdrawiam i życzę udanego gotowania. :-)

babcia 9 lat temu

Nie znalazłam w tytułach programu Martha .Chętnie go oglądam ale irytuje mnie tłumaczenie ''miarka ? pół miarki .Jaka to ilość. Czy jest możliwe ustalenie ? Pozdrawiam

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za jedyne 39,99 zł/mies.! ZAMÓW ONLINE