oglądaj również w nc+ GO

Cudowne lato Jamiego


(Jamie Cooks Summer), program dokumentalny, Wielka Brytania, 2011, 55

Specjalny, słoneczny program został nakręcony podczas zdjęć do "Ucztowiska Jamiego". Jamie Oliver udowadnia, że gotowanie i jedzenie poza domem to ogromna przyjemność, a proste w przygotowaniu posiłki mogą być bardzo oryginalne i smaczne.

Jamie Oliver pokazuje dania, które umilą każdy letni posiłek w otoczeniu rodziny i przyjaciół. W "Jamie na lato" prezentuje najbardziej pomysłowe przepisy na potrawy, które można przyrządzić na świeżym powietrzu. Jedzenie podczas pikniku czy z grilla nie musi ograniczać się jedynie do kiełbasek z ketchupem. W przygotowywaniu pysznych, letnich potraw, Jamiemu pomagają uśmiechnięty Levi Roots, brytyjsko-jamajski muzyk reggae oraz włoski szef kuchni Gennaro Contaldo znany widzom kuchni+ z serii "Dwóch łakomych Włochów".

Jamie i jego przyjaciele pokazują, jak samemu uwędzić rybę, upiec kurczaka na ognisku, przygotować pyszne żeberka, a nawet jak zrobić smaczne ciasto z dziećmi bez użycia kuchenki. Dania zaprezentowane w programie można przygotować wszędzie: na wsi, na kempingu czy w ogrodzie.

Wszystkie serie tego programu obejrzysz na Platformie CANAL+

Zamów Platformę CANAL+

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE