oglądaj również w


Tego jeszcze nie było na antenie Kuchni.tv - teleturniej kulinarny doprawiony sporą dawką humoru.

W każdym programie rywalizują ze sobą dwie drużyny. Na czele każdej z nich stoi znany brytyjski szef kuchni, dziennikarz lub krytyk kulinarny. Zobaczymy Hugh Fearnley-Whittingstalla, Jamesa Martina i innych, znanych gospodarzy programów kulinarnych. Kapitanom towarzyszą aktorzy i inni brytyjscy celebryci, których pasją jest jedzenie. Gospodyni programu, Sue Perkins, zaskakuje zawodników różnymi przewrotnymi pytaniami i konkurencjami, które mają dowieść, kto wie więcej na temat jedzenia. Nie będzie łatwo, ale z całą pewnością zabawnie, bo gracze będą musieli np. zaznaczyć kredą polędwicę na żywej krowie, spróbować tajemniczej papki i określić, jakim daniem była przed zmiksowaniem. Widzowie mają szansę poznać kulinarne ciekawostki i sprawdzić swoją wiedzę o jedzeniu. Niestety program może spowodować ból brzucha... ze śmiechu.

Sue Perkins jest znaną brytyjską aktorką komediową, scenarzystką, prezenterką radiową i telewizyjną, a także gościnnie dyrygowała London Gay Symphony Orchestra. Studiowała w Cambridge, gdzie po raz pierwszy ujawniła swój talent komediowy. Najbardziej znana ze współpracy z Mel Giedroyc, z którą między innymi prowadziła program Light Lunch na Channel 4. Widzowie Kuchni.tv mogą ją oglądać w programie "Brytyjska historia na talerzu".

Wszystkie serie tego programu obejrzysz na nc+

Zamów nc+

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Hors Dewre 8 lat temu

Oglądaliście juz? Ja miałem okazje zobaczyć tylko fragment, kiedy drużyny z zawiązanymi oczami rozpoznawały produkty. Chce obejrzec w całosci, choc akurat konkurencja znajomości składników zawze jest dla mnie ciekawa, pokazuje wiedze uczestników.

No i uwielbiam te kobiete, powadzącą - pamiętam ją z programu, w którym kuchnia brytyjska pokazywana była w różnych okresach historycznych. Złośliwa, bystra, inteligentna - to lubie!

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za jedyne 39,99 zł/mies.! ZAMÓW ONLINE