oglądaj również przez internet

seria poradnikowa, Kanada, 2012, 16 x 23


"Bitchin' Kitchen" powraca w drugiej serii! Będzie ostro! Nie tylko za sprawą wyśmienitych dań, ale przede wszystkim dzięki wyjątkowej, energetycznej gospodyni programu, Nadii G. Jeśli programy kulinarne to dla ciebie "flaki z olejem", po "Bitchin' Kitchen" zmienisz zdanie!

Nadia mogłaby być gwiazdą rocka - ostry makijaż, tatuaże, odlotowe stroje niczym z teledysku - ale ona wybrała kuchnię. Wychowała się we włoskiej rodzinie, która prowadziła firmę cateringową w Montrealu. Nic więc dziwnego, że z dziką pasją oddaje się kulinarnym wyzwaniom i szaleństwom w kuchni. Jest niezwykle utalentowana, jej popisowym daniem są kremowe sosy do makaronów. Przygotowując potrawy nie przebiera w środkach i często doprawia je ostrymi... słowami. Doskonale wie, jak myślą młode dziewczyny i czego potrzebują. Dlatego nie zawaha się przed podaniem potrawy typu "kolacja ze śniadaniem", czy "rehab ravioli", nie mówiąc o "zachwyć swoją teściową". To program dla odważnych dziewczyn, które wybierają dobre domowe jedzenie zamiast "fast foodów". To "ostra kuchnia" w babskim wydaniu!

Dla Nadii jedzenie zawsze było jedną z najważniejszych rzeczy w życiu. Udało jej się połączyć temperament z talentem kulinarnym i w 2007 roku stworzyła swoja stronę www.bitchinkitchen.tv, która przyciągnęła rzesze fanów. Młodzi ludzie kochają ją za to, że jest "szczera do bólu" i świetnie gotuje. Jej stronę co miesiąc odwiedza ponad 200 000 osób, a podcasty z jej udziałem w bibliotece iTunes, cieszą się większą popularnością od podcastów samego Jamiego Olivera!

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Inne programy prowadzącego

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 129 innych kanałów? Pakiet Optimum+ w promocyjnej cenie! ZAMÓW ONLINE