oglądaj również w nc+ GO

Be Active. Ewa Chodakowska 3

Be Active. Ewa Chodakowska 3 zobacz Be Active. Ewa Chodakowska 3 2018-02-16 12:58:55
Be Active. Ewa Chodakowska 3

program lifestyle'owy, Polska, 2015, 10 x 25


Kuchnia to coś więcej niż tylko jedzenie. To styl życia i radość z dobrego samopoczucia. Kuchnia to także zdrowie i aktywność fizyczna. Nikt lepiej nie łączy tych dwóch tematów niż Ewa Chodakowska, najbardziej znana w Polsce trenerka fitness. "Be Active. Ewa Chodakowska" to pierwszy telewizyjny program prowadzony w pełni przez Ewę Chodakowską i sygnowany jej nazwiskiem. A to już trzeci sezon tej serii a w nim nowe pomysły, przepisy i ćwiczenia!

"Be Active. Ewa Chodakowska" to produkcja własna kanału Kuchnia+. Program łączy kwestie kulinarne z tematyką fitness. Ewa Chodakowska wraz ze swoim zespołem (kucharzem i dietetyczką) zachęca widzów do zdrowego trybu życia i pokazuje, jak wytrwać w postanowieniach, by ostatecznie odmienić swoje życie.

W każdym z odcinków widzowie Kuchni+ mogą zobaczyć, jak się odżywiać i ćwiczyć, by zobaczyć i poczuć efekty. Prowadząca przedstawi gotowe zestawy ćwiczeń wraz z praktycznymi poradami z jaką częstotliwością z nich korzystać. Można się także dowiedzieć z jakich produktów i składników w kuchni należy zrezygnować, a które powinno się włączyć do codziennej diety.

Ewa Chodakowska jest ekspertką w dziedzinie fitness. W Atenach skończyła prestiżową Akademię Pilatesu i college sportowy. Jest autorką książek, w tym "Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską". Jej oficjalny profil na Facebooku ma prawie 1,4 miliona fanów. Niespełna rok temu ruszyło jej autorskie studio fitness Be Active w Warszawie. W maju tego roku pobiła rekord Guinnesa w największym otwartym treningu fitness w historii.

Wszystkie serie tego programu obejrzysz na Platformie CANAL+

Zamów Platformę CANAL+

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE