oglądaj również przez internet

Be Active. Ewa Chodakowska 3

Be Active. Ewa Chodakowska 3 zobacz Be Active. Ewa Chodakowska 3 2018-02-16 12:58:55
Be Active. Ewa Chodakowska 3

program lifestyle'owy, Polska, 2015, 10 x 25


Kuchnia to coś więcej niż tylko jedzenie. To styl życia i radość z dobrego samopoczucia. Kuchnia to także zdrowie i aktywność fizyczna. Nikt lepiej nie łączy tych dwóch tematów niż Ewa Chodakowska, najbardziej znana w Polsce trenerka fitness. "Be Active. Ewa Chodakowska" to pierwszy telewizyjny program prowadzony w pełni przez Ewę Chodakowską i sygnowany jej nazwiskiem. A to już trzeci sezon tej serii, a w nim nowe pomysły, przepisy i ćwiczenia!

"Be Active. Ewa Chodakowska" to produkcja własna kanału Kuchnia+. Program łączy kwestie kulinarne z tematyką fitness. Ewa Chodakowska wraz ze swoim zespołem (kucharzem i dietetyczką) zachęca widzów do zdrowego trybu życia i pokazuje, jak wytrwać w postanowieniach, by uzyskać trwały efekt.

W każdym z odcinków widzowie Kuchni+ dowiedzą się, jak się odżywiać i ćwiczyć, by zobaczyć i poczuć efekty. Prowadząca przedstawi gotowe zestawy ćwiczeń wraz z praktycznymi poradami, z jaką częstotliwością z nich korzystać. Podpowie, z jakich produktów i składników w kuchni należy zrezygnować, a które powinno się włączyć do codziennej diety.

Wszystkie serie tego programu obejrzysz na Platformie CANAL+

Zamów CANAL+ TV przez internet

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Chcesz oglądać Kuchnia+ i prawie 130 innych kanałów? Pakiet Optimum+ za 49,99 zł/mies ZAMÓW ONLINE