Święta w Kuchni+

zjawiska

Barszcz czerwony Mariety Mareckiej, pieczony indyk Jamiego Olivera i bakłażany po kaszubsku Marty Dymek – to tylko niektóre potrawy ze świątecznego menu Kuchni+. Przez cały grudzień będziemy pokazywać programy ze sprawdzonymi przepisami na Wigilię i Boże Narodzenie. Mamy kulinarne inspiracje zarówno dla tradycjonalistów, jak i osób poszukujących nowych smaków, oraz wegetarian i wegan. Przygotuj smakowite święta z Kuchnią+!

Już od początku grudnia zapraszamy na nowy program Jamiego Olivera, szefa, którego widzom Kuchni+ nie trzeba przedstawiać. W godzinnym Święta Jamiego: 5 składników  brytyjski mistrz przyrządzi pyszne i proste, bo złożone zaledwie z 5 bazowych składników, potrawy na święta. Dzięki tym przepisom nie trzeba będzie godzinami pracować w kuchni - pozostanie nam więcej czasu do spędzenia z rodziną.

Wielbicieli tradycyjnej, polskiej kuchni zapraszamy na programy Mariety Mareckiej, Tomasza Jakubiaka i Kingi Paruzel. W ABC GOTOWANIA 3 znajdzie się niezawodny przepis na barszcz wigilijny z uszkami i pierniczki. W ABC GOTOWANIA 5 Marieta przygotuje wyborny makowiec i bitki wołowe ze śliwkami kalifornijskimi w winie.

W Jakubiak lokalnie: Święta na stół trafi pieczona szynka z konfiturą żurawinową, a w Jakubiak w sezonie: Wigilia pojawią się tradycyjne potrawy w nowoczesnym wydaniu: Filety z karpia karmelizowane w miodzie i smażone pierogi z kiszoną kapustą i wędzoną śliwką. Z kolei Kinga Paruzel w programie Z.U.P.A.. ugotuje czystą zupę grzybową i barszcz czerwony.

Smakowite przepisy na wigilię dla wegan i wszystkich tych, którzy chcą przygotować prawdziwie bezmięsne święta, zobaczymy w specjalnym odcinku Zielona rewolucja Marty Dymek 5. Marta przygotuje bakłażany po kaszubsku, kapustę z daktylami i soczewicą oraz tofurnik piernikowy z czekoladą.

WIĘCEJ PRZEPISÓW NA ŚWIĘTA

Najnowsze artykuły Zobacz wszystkie artykuły

Produkty

Wino - instrukcja obsługi

"Wino - instrukcja obsługi", to poradnik dla tych, którzy wino lubią albo chcą polubić. To przewodnik, który pomoże postawić pierwsze kroki w fascynuj...

Czytaj więcej
Produkty

Żurawina amerykańska

Żurawina amerykańska jest dostępna w tak wielu formach, że ciężko wymyśleć danie, do którego by nie pasowała. Nie tylko podnosi walory smakowe...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE