oglądaj również przez internet

Anthony Bourdain - miejsca nieznane 12

Anthony Bourdain - miejsca nieznane 12 zobacz Anthony Bourdain - miejsca nieznane 12 2019-06-04 16:57:47
Anthony Bourdain - miejsca nieznane 12

(Anthony Bourdain Parts Unknown 12), seria dokumentalna, USA, 2018, 7 x 52


Po tragicznej śmierci Anthony'ego Bourdaina, znanego na całym świecie szefa kuchni i ikony telewizji, stacja CNN podjęła decyzję o wyprodukowaniu finałowego sezonu jego autorskiego programu. Oto zapis ostatnich wypraw Bourdaina, wieńczący pięć lat podróży dookoła globu w poszukiwaniu najsmaczniejszych i najbardziej wyszukanych dań.

Sezon rozpoczyna się wspólną podróżą Anthony'ego Bourdaina i popularnego komika W. Kamau Bella do Kenii, gdzie panowie dowiadują się zaskakujących faktów na temat tamtejszej kultury minibusów, handlu odzieżą używaną oraz ochrony zasobów naturalnych. W kolejnych odcinkach prowadzący odwiedza swojego przyjaciela Jose Andresa w hiszpańskiej Asturii, zwiedza Indonezję, odkrywa społeczność zachodniego Teksasu oraz spotyka się ze znajomymi z artystycznej bohemy, mieszkającymi w Lower East Side w Nowym Jorku.

Tylko jeden odcinek udało się ukończyć za życia Bourdaina, cztery kolejne zawierają dodatkowe wywiady z gośćmi, którzy brali udział w wielkim telewizyjnym przedsięwzięciu. Dwa odcinki pokazują proces produkcji i są swoistym hołdem dla Anthony'ego Bourdaina.

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 129 innych kanałów? Pakiet Optimum+ w promocyjnej cenie! ZAMÓW ONLINE