oglądaj również w

(Annabel Langbein: The Free Range Cook 2), seria poradnikowa, Nowa Zelandia, 2011, 13 x 26


Annabel Langbein zaprasza amatorów smacznego jedzenia i pięknych widoków do Nowej Zelandii. Autorka popularnych książek kucharskich wykorzystuje lokalne produkty od pobliskich wytwórców i... ze swojego ogrodu. W każdym odcinku Annabel odwiedza rolników i winnice, by zdobyć składniki do swoich pysznych dań.

"Annabel Langbein: kuchnia w stylu wolnym" to smakowity program, w którym oprócz pięknych zdjęć jedzenia widzowie będą mogli cieszyć oko zapierającymi dech w piersiach widokami Nowej Zelandii. W drugiej serii Annabel zaprezentuje m.in. przepis na aromatyczną wołowinę z warzywami sezonowymi, turecką zupę panny młodej, błyskawiczne ciasto pomarańczowe czy owocowy ponch w stylu retro.

Annabel Langbein od 15 lat pisze i wydaje książki kucharskie. Jedzenie jest jej wielką pasją, uważa, że w życiu nie ma przyjemniejszych chwil niż wspólne biesiadowanie z rodziną i bliskimi. Gotuje z produktów sezonowych i lokalnych, gdyż tylko one gwarantują najlepsze efekty w kuchni. Przepisy, które proponuje gospodyni programu, są zaskakująco proste, a jednak skuszą największych smakoszy. Wszystkie można z łatwością wykorzystać w domowej kuchni czy na świeżym powietrzu przy okazji grilla lub pikniku. Prowadząca krok po kroku pokazuje, jak przygotować potrawy, a przy tym zdradza mnóstwo praktycznych porad.

Wszystkie serie tego programu obejrzysz na nc+

Zamów nc+

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 19,99 zł przez 5 mies. ZAMÓW ONLINE