Smaki października w Kuchni+

2 października 2020

Gdy za oknem mokro, chłodno i szaro zapraszamy przed telewizory do oglądania naszych polskich produkcji.

Spędź jesień z Domo+

W każdą sobotę o 18:00 Piotr Kucharski zabierze Was do świata wypieków w swoim nowym programie „Domowa piekarnia Kucharskiego”. A dowolnie wybraną niedzielę możecie spędzić w świecie zero weste oglądając o 12:00 „Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek 2” albo dowiadując się jak najlepiej obchodzić się z mięsem w programie „M jak mięso 2” o godzinie 13:00, gdzie Andrzej Andrzejczak i Jurek Sobieniak opowiedzą Wam wszystko krok po kroku.

Domowa piekarnia Kucharskiego

Domowa piekarnia Kucharskiego

Soboty/ 18:00/ Kuchnia+

Sztuka pieczenia może wydawać się skomplikowana, ale Piotr Kucharski uczyni ją przystepną. Opowie o absolutnych podstawach i eksperckich sztuczkach – dowiesz się, w ilu stopniach piec chleb, ale też jak nadać mu szczególnego sezonowego aromatu na jesień.

Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek 2

Jagny Niedzielskiej kuchnia bez resztek 2

Niedziele/ 12:00/ Kuchnia+

Jak przyrządzać jesienne produkty, żeby nie wytwarzać mnóstwa resztek? Dołącz do zwolenników ekologicznego gotowania i zobacz, jak wykorzystać wszystko, co masz w lodówce, a przy okazji ułatwić sobie życie.

M jak mięso 2

M jak mięso 2

Niedziele/ 12:00/ Kuchnia+

Dwaj znawcy mięsa – Andrzej Andrzejczak i Jurek Sobieniak – dzielą się sekretami przygotowania tego składnika w taki sposób, by każde danie smakowało doskonale. Od krwistego tatara po wysmażoną karkówkę i uwędzony boczek – ich prawdziwą miłością jest M jak mięso.

ABC gotowania – kuchnia włoska

ABC gotowania – kuchnia włoska

Premiera 17.10.2020
Soboty/ 15:30

Najlepszych smaków kuchni włoskiej ciąg dalszy, czyli włoski elementarz Mariety Mareckiej. Proste sposoby na to jak wprowadzić do kuchni trochę południowego słońca i kolorów. Dowiesz się krok po kroku, jak zrobić domowy makaron, pizzę, risotto, zupę minestrone, calzone, karczochy pod beszamelem, tiramisu i inne pyszności.

A także wiele więcej niesamowitych i smacznych kulinarnych podróży.

Weekendowe wypady Ricka Steina

Weekendowe wypady Ricka Steina

Premiera 11.10.2020
Niedziele/ 14:30

Dajcie się skusić na smakowity weekend z samym Rickiem Steinem w najpiękniejszych miastach Europy. W poszukiwaniu najlepszych dań i przepisów odwiedzi restauracje, winiarnie, bary, kafejki, a nawet bazary w takich miastach jak: Lizbona, Bolonia, Berlin, Wiedeń, Kopenhaga, Palermo, Saloniki, Berlin czy Rejkjawik.

Wielkie otwarcie 2

Premiera 24.10.2020 Soboty/ 17:00

W programie poznamy osoby, które odważyły się wejść do biznesu gastronomicznego. Widzowie przekonają się, że otwieranie restauracji to m.in. potyczki z urzędami, sanepidem, dostawcami, ale i żmudny proces rekrutacji pracowników. Kilka tygodni po otwarciu sprawdzimy, czy było warto!

Jack Stein i klasyki kuchni brytyjskiej

Premiera 27.10.2020
Wtorek/ 22:15

Jack Stein - kucharz, restaurator i syn popularnego brytyjskiego szefa kuchni Ricka Steina wybierze 10 najpopularniejszych dań kuchni brytyjskiej i rozłoży je na czynniki pierwsze. Następnie z każdym daniem pojedzie do wybranego rzez siebie miasta i z pomocą lokalnego szefa kuchni zaproponuje nową wersję wybranej potrawy. A wszystkie dania ugotuje i przyrządzi we własnym food boxie, który zabiera ze sobą w podróż.

Zachęcamy do oglądania!

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-10-11

Bitwa pomiędzy prowadzącymi w najnowszej kampanii promującej kanały Kuchnia+ i Domo+

„Kuchnia+ dodaje smaku. Domo+ pełne inspiracji” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza kampania kanałów Platformy CANAL+: kulinarnego...

Czytaj więcej

2019-06-26

Grillowanie jakiego nie znacie – Andrzej Polan zaprasza do Kuchni+

Czy strażacy lubią dania z grilla na ostro czy łagodnie? Jaką grillowaną rybę jedzą wakeboardziści? Co najbardziej lubią jeść z grilla wojskowi? W naj...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 129 innych kanałów? Pakiet Optimum+ w promocyjnej cenie! ZAMÓW ONLINE