Wybierz się w podróż po smakach jesieni z Kuchnią+

25 września 2017

Jesienią w Kuchni+ zagoszczą smaki i aromaty z najróżniejszych zakątków świata. W każdą niedzielę od 8 października na antenie 5. sezon autorskiej serii „Zielona rewolucja Marty Dymek”, w której blogerka przedstawi swoje egzotyczne inspiracje. Widzowie dowiedzą się również „Skąd się bierze jedzenie?”, zajrzą do tajemniczego „Świata według Chucka”, a także będę mieli okazję wybrać się w niezwykłą podróż „Dookoła świata z Manu Feildelem”. Na mapie kulinarnych podróży znajdą się również Antypody i 4. odsłona uwielbianej przez widzów serii „River Cottage – Australia”.

Czy swojska brukselka może stać się tajskim przysmakiem? Marta Dymek już po raz piąty udowodni, że w jej kuchni nie ma rzeczy niemożliwych, a roślinne specjały mogą być równie pyszne co te tradycyjne. Znana ze swojej miłości do nowych smaków i kulinarnych podróży blogerka zaprezentuje m.in. jak przyrządzić rodzimą brukselkę, tak żeby smakowała jak przysmak prosto z tajskiej restauracji, a także w jaki sposób przygotować całkowicie roślinne bajaderki. Premierowe odcinki Zielonej rewolucji Marty Dymek 5 w każdą niedzielę, od 8 października, o godzinie 13:30.

Październikową aurę zaklinać będą także takie produkcje jak Skąd się bierze jedzenie?” (Premiera w niedzielę, 1 października, o 16:00), czyli seria dokumentalna ukazująca kulisy wielkiego żywieniowego biznesu oraz „Świat według Chucka (Premiera w poniedziałek, 9 października, o 22:00), w którym dobrze znany widzom szef kuchni Chuck Hughes odwiedzi pasjonatów jedzenia z różnych zakątków naszego globu. Na spragnionych wrażeń widzów Kuchni+ czekać będzie również podróż „Dookoła świata z Manu Feildelem” (Premiera w sobotę, 28 października, o 15:35), którego  charyzmatyczny prowadzący ma w swoim życiu jeden cel – spróbować wszystkich smaków na ziemi. Manu dysponuje jednak skromnym budżetem, dlatego bardzo często musi sobie pomagać dorywczymi pracami na kuchni czy na zmywaku. Droga do realizacji tego ambitnego przedsięwzięcia obfitować, więc będzie w szereg niezwykle barwnych zwrotów akcji.  

W listopadzie Kuchnia+ wróci natomiast na Antypody, prosto na australijską farmę Paula Westa, niezmordowanego w swych staraniach o osiągnięcie samowystarczalności. Jakie wyzwania czekają na niego tym razem? Odpowiedź już w listopadzie, w 4. sezonie „River Cottage – Australia”.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2020-10-02

Smaki października w Kuchni+

Gdy za oknem mokro, chłodno i szaro zapraszamy przed telewizory do oglądania naszych polskich produkcji.

Czytaj więcej

2019-10-11

Bitwa pomiędzy prowadzącymi w najnowszej kampanii promującej kanały Kuchnia+ i Domo+

„Kuchnia+ dodaje smaku. Domo+ pełne inspiracji” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza kampania kanałów Platformy CANAL+: kulinarnego...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i prawie 130 innych kanałów? Pakiet Optimum+ za 49,99 zł/mies ZAMÓW ONLINE