Kuchnia+, Domo+ i Planete+ w Vectrze. Rodzina kanałów nc+ w komplecie.

1 grudnia 2015

Kuchnia+, Domo+ i Planete+ od 9 grudnia wracają do oferty operatora kablowego Vectra. Tym samym abonenci tej sieci będą mieli dostęp do wszystkich kanałów tematycznych z rodziny nc+.

Kuchnia+, Domo+ i Planete+ dołączą do pakietu Platynowego Vectry. Już teraz w tym samym pakiecie klienci operatora mogą oglądać Ale kino+ i teleTOON+. Z kolei MiniMini+ dostępny jest od pakietu Srebrnego, a nSport+ od Złotego.

- Powrót naszych trzech kanałów to przede wszystkim dobra wiadomość dla fanów programów kulinarnych Tomasza Jakubiaka w Kuchni+, metamorfoz Tomasza Pągowskiego w Domo+ czy polskich odkryć naukowych prezentowanych w Planete+. A nas dodatkowo cieszy fakt, że abonenci Vectry będą mogli oglądać wszystkie kanały z naszej rodziny – mówi Anna Limbach-Uryn, dyrektor programowa platformy nc+.

Dzięki poszerzeniu dystrybucji kanałów powiększą one swój zasięg techniczny. Po 9 grudnia Kuchnia+ dotrze łącznie do 3,95 mln gospodarstw domowych, Domo+ do 3,81 mln, a Planete+ do 4,47 mln. Klienci Vectry znajdą je odpowiednio na kanałach: Kuchnia+ - 714, Domo+ - 713, Planete+ - 514.

- Grudniowe zmiany to niespodzianka dla naszych abonentów, którzy chcą oglądać nie tylko dobrą jakościowo telewizję, ale również różnorodne treści. Programy Planete+, Domo+, Kuchnia+ to doskonałe uzupełnienie pakietu Platynowego, który jest bardzo chętnie wybierany przez naszych abonentów. Bardzo cieszymy się, że w pakietach Vectry dostępne będzie pełne portfolio kanałów z rodziny nc+ - powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój kontentu telewizyjnego w Vectrze.

Wraz z nowymi kanałami abonenci sieci otrzymają szereg polskich oraz zagranicznych produkcji o charakterze lifestyle’owym i dokumentalnym.

Kuchnia+ to pierwszy w Polsce kanał, który dostarcza inspiracji pasjonatom kulinariów, zarówno rozpoczynającym swoją przygodę z gotowaniem, jak i wytrawnym adeptom tej sztuki. W ramówce prezentuje programy takich gwiazd, jak Jamie Oliver, Anthony Bourdain czy Martha Stewart, a także własne produkcje z udziałem polskich sław gastronomii: „Jakubiak lokalnie”, „ABC GOTOWANIA” czy „Zielona rewolucja Marty Dymek”.

Z kolei Domo+ to pierwsza i jedyna polska telewizja poświęcona tematyce domu i ogrodu. W myśl zasady, że otoczenie ma znaczenie, przedstawia pomysły na spektakularne metamorfozy, sprawdzone rozwiązania i nowinki dotyczące budowania, urządzania wnętrz i ogrodnictwa. Proponuje autorskie formaty: „Domy gwiazd”, „Home staging – mieszkania do sprzedania”, „Remont w 48h”, a także znane popularne zagraniczne serie, jak „Wielkie projekty”.

Natomiast w dokumentalnym Planete+ widzowie dowiadują się o rzeczach, o których do tej pory nawet nie słyszeli. To kanał dla ludzi, którzy chcą być zaskakiwani i chcą odkrywać otaczających ich świat. Nie idzie na kompromisy. Prezentuje aktualne i intrygujące zagadnienia. Przedstawia nowe oblicza historii i odkrywa inne strony popkultury. Oprócz wybitnych zagranicznych dokumentów Planete+ pokazuje polskie serie, w tym m.in. „Potyczki naukowców”.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-10-11

Bitwa pomiędzy prowadzącymi w najnowszej kampanii promującej kanały Kuchnia+ i Domo+

„Kuchnia+ dodaje smaku. Domo+ pełne inspiracji” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza kampania kanałów Platformy CANAL+: kulinarnego...

Czytaj więcej

2019-06-26

Grillowanie jakiego nie znacie – Andrzej Polan zaprasza do Kuchni+

Czy strażacy lubią dania z grilla na ostro czy łagodnie? Jaką grillowaną rybę jedzą wakeboardziści? Co najbardziej lubią jeść z grilla wojskowi? W naj...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE