Wielka ceremonia „Kuchnia+ poleca” coraz bliżej!

17 listopada 2015

Już tylko niewiele ponad tydzień został do ceremonii wręczenia certyfikatów „Kuchnia+ poleca”. 25 listopada w Warszawie odbędzie się oficjalna uroczystość, podczas której Kuchnia+ przyzna specjalnie wyróżnienia najbardziej godnym polecenia restauracjom w Polsce.

Zakończył się drugi etap akcji „Kuchnia+ poleca”. Z 48 restauracji, które uzyskały największą liczbę głosów od miłośników dobrej kuchni, 46 potwierdziło chęć uczestnictwa w dalszej części projektu. Poddali się tym samym ocenie tajemniczych klientów, których Kuchnia+ wysłała do każdego lokalu. Przez blisko 2 miesiące zaproszenia do współpracy eksperci - dziennikarze, blogerzy, jak autorka bloga Dania kontra Ania , oraz inni specjaliści związani z branżą kulinarną sprawdzali lokale w całej Polsce. We współpracy z szefami kuchni dział badań nc+ opracował specjalny scenariusz wizyty oraz ankietę, która pozwala w sposób jak najbardziej obiektywny ocenić jakość restauracji, w tym jedzenie, obsługę i wystrój lokalu. Ocenę tajemniczego klienta uzupełnia formularz, który restauracja wypełnia sama oraz liczba plusów zdobytych w pierwszym etapie. Wszystkie te elementy złożyły się na ostateczną punktację.

- W tej edycji zwiększyliśmy liczbę restauracji zakwalifikowany do drugiego etapu – z 30 do 48. Wiele dni przeglądaliśmy ankiety, formularze i zdjęcia poszczególnych restauracji. Dopiero, kiedy pozna się ogrom tych liczb i opinii widać, jak dużą pracę wykonali tajemniczy klienci. Już teraz można powiedzieć, że podobnie jak w pierwszej edycji, tak i teraz w finałowej 12 będzie kilka ciekawych i pewnie dla większości z nas nieznanych lokali – mówi Marta Szwakopf, dyrektor kanału Kuchnia+.

Blisko 2300 restauracji wzięło udział w drugiej edycji akcji „Kuchnia+ poleca”. Pasjonaci kulinariów oddali na nie aż 17 500 głosów. W porównaniu do pierwszej edycji w akcji „Kuchnia+ poleca” liczba lokali wzrosła o 50%, a liczba głosów o 20%. Pełną listę miejsc zakwalifikowanych do drugiego etapu można znaleźć na stronie: www.bit.ly/Top48KuchniaPlusPoleca.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-10-11

Bitwa pomiędzy prowadzącymi w najnowszej kampanii promującej kanały Kuchnia+ i Domo+

„Kuchnia+ dodaje smaku. Domo+ pełne inspiracji” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza kampania kanałów Platformy CANAL+: kulinarnego...

Czytaj więcej

2019-06-26

Grillowanie jakiego nie znacie – Andrzej Polan zaprasza do Kuchni+

Czy strażacy lubią dania z grilla na ostro czy łagodnie? Jaką grillowaną rybę jedzą wakeboardziści? Co najbardziej lubią jeść z grilla wojskowi? W naj...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE