2. sezon „ABC GOTOWANIA” w marcu w kuchni+

6 lutego 2014

Na antenę kuchni+ powraca „ABC GOTOWANIA”, popularna wśród widzów produkcja własna kuchni+, autorskiego kanału platformy nc+. Drugi sezon prowadzonego przez Marietę Marecką programu będzie można obejrzeć już od 9 marca, w każdą niedzielę o 17:45.

„ABC GOTOWANIA” to autorska produkcja kuchni+ skierowana do początkujących miłośników gotowania. Program prowadzony przez Marietę Marecką w krótki i przystępny sposób prezentuje interesujące i praktyczne porady, z którymi powinien zapoznać się każdy amator domowego przyrządzania jedzenia. Program to wyjątkowy telewizyjny elementarz dla osób zaczynających przygodę z kuchnią.

Marieta Marecka to znana widzom kuchni+ uczestniczka i laureatka „Warsztatów smaku kuchni+”, która poprowadziła jeden z odcinków programu „Warsztaty smaku kuchni+: wyjadacze”.

- Panuje przekonanie, że gotowanie to niezwykle skomplikowana czynność. Jest to jedynie złudzenie, bo dużo dań można zrobić z niewielkim nakładem sił i czasu. I na takich właśnie przepisach skupiamy się w naszym programie. Chcemy zachęcić do gotowania tych, którzy do tej pory w kuchni jedynie siadali za stołem – mówi Marieta Marecka, prowadząca „ABC GOTOWANIA”.

Każdy z 12 odcinków poświęcony jest jednemu motywowi kulinarnemu. Widzowie poznają pomysły m.in. na kaszę, schab, placki, indyka, pierogi, wołowinę, pieczywo i dania fit.

Pierwszy sezon „ABC GOTOWANIA” cieszył się dużą popularnością widzów. Odcinek wyemitowany w niedzielę, 1 lutego osiągnął oglądalność powyżej 79 tysięcy, co dało mu 5. pozycję wśród najchętniej oglądanych tytułów w kuchni+ w historii platformy nc+.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-03-12

Kuchnia daleka i bliska - nowe programy Anthony’ego Bourdaina, Jamesa Martina i Mariety Mareckiej w kwietniu w Kuchni+

W kwietniu amatorzy gotowania będą mogli poznać kuchnię odległych zakątków świata, m.in. Urugwaju, Butanu czy Nowej Funlandii – a to za sprawą o...

Czytaj więcej

2019-01-30

Kulinarne SOS w marcu na antenie Kuchni+

W marcu Kuchnia+ przygotowała zestaw programów dla tych, którzy kochają dobre jedzenie, ale nie mają czasu lub brakuje im umiejętności, aby przyrządzi...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za jedyne 39,99 zł/mies.! ZAMÓW ONLINE