Smaki Świąt z kuchnią+

4 grudnia 2013

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia kuchnia+, autorski kanał kulinarny platformy nc+, przygotowała specjalną ramówkę. Widzowie stacji zobaczą świąteczne oblicza m.in Tomasza Jakubiaka, Jamiego Olivera i Chucka Hughesa.

Już od 14 grudnia, przez cały okres przedświąteczny, widzowie będą mogli zobaczyć „Jakubiaka lokalnie: Święta”. W programie Tomasz Jakubiak pokaże, że również w Boże Narodzenie można pozwolić sobie na odrobinę kulinarnej fantazji. Prowadzący zaprezentuje m.in. jak przygotować pierożki gyoza ze szczupakiem w aromatycznym bulionie z pieczonych ryb. Nie zapomni także o miłośnikach innych mięs, przyrządzając szynkę wieprzową, pieczoną ze skórą i podaną z konfiturą jabłkowo-żurawinową oraz comber z jelenia długo pieczony.

Z kolei od wtorku, 17 grudnia będzie można obejrzeć „Wesołe Święta Jamiego”. Tym razem uwielbiany przez widzów na całym świecie szef kuchni prezentuje wszystkie porady, które mogę się przydać przy okazji świąt. Jamie pokaże nie tylko klasyczne potrawy, ale też ukaże nowe podejście do świątecznych kulinariów. Wśród przedstawionych potraw i przysmaków znajdą się m.in. lemoniada z rumem, tacos i nowy sposób na indyka. Nie zabraknie też rad Jamiego odnośnie gwiazdkowych podarunków.

W czwartek, 19 grudnia stacja+ zaprosi na „Święta w Bitchin’ Kitchen”, czyli alternatywę dla klasycznych kulinarnych programów bożonarodzeniowych. Prowadzącą Nadię G. trudno odróżnić od gwiazdy rocka - ostry makijaż, tatuaże, odlotowe stroje niczym z teledysku i niewybredny język. Jednak zamiast muzyką zajmuje się kuchnią i to w znakomitym wydaniu. Tym razem bezpruderyjna Nadia wprowadzi widzów w świat świątecznych smaków i aromatów. Będzie można zobaczyć m.in. jak przygotowuje małże w białym winie i pieczeń.

Nie zabraknie także miejsca dla znanego widzom kuchni+ Chucka Hughes. W piątek, 20 grudnia w „Gwiazdce Chucka” słynny restaurator będzie musiał przygotować przed kamerami wigilijną kolację. Nie obędzie się bez komplikacji.
Świąteczną ramówkę uzupełnią emisje bożonarodzeniowych odsłon takich serii jak „Martha 7”, „Jamie w domu”, „Między kasą a zapleczem” czy „Ideał”


ŚWIĄTECZNE PREMIERY:
Jakubiak lokalnie: Święta, sobota, 14 grudnia, 17:00
Wesołe Święta Jamiego, od wtorku, 17 grudnia, 16:00
Święta w Bitchin’ Kitchen, czwartek, 19 grudnia, 16:00
Gwiazdka Chucka, piątek, 20 grudnia, 16:00

POZOSTAŁE EMISJE:
Martha 7: przygotowania do Bożego Narodzenia, sobota, 21 grudnia, 14:00
Jamie w domu: Boże Narodzenie, sobota, 21 grudnia, 10:30
Między kasą a zapleczem: Boże Narodzenie, sobota, 21 grudnia, 15:50
Ideał: Boże Narodzenie, sobota, 21 grudnia, 22:00

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-06-26

Grillowanie jakiego nie znacie – Andrzej Polan zaprasza do Kuchni+

Czy strażacy lubią dania z grilla na ostro czy łagodnie? Jaką grillowaną rybę jedzą wakeboardziści? Co najbardziej lubią jeść z grilla wojskowi? W naj...

Czytaj więcej

2019-06-19

Poszukiwacze doskonałych smaków - Damian Kordas i Jagna Niedzielska w trzeciej serii „Widelcem po mapie”

Chcesz zobaczyć swoją ulubioną knajpkę w telewizji? To proste! Daj tylko znać Damianowi i Jagnie. "Widelcem po mapie 3" to kulinarna podróż po Polsce...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 19,99 zł przez 5 mies. ZAMÓW ONLINE