Smakowity czerwiec z kuchnią+

29 maja 2013

Czerwiec to dla miłośników dobrej kuchni miesiąc pełen kulinarnych imprez: filmowe pokazy z cyklu „Kino od kuchni”, Street Food Festival by Tomasz Jakubiak, Festiwal Dobrego Smaku i Good Food Fest. Widzowie kuchni+ obejrzą relacje ze wszystkich wydarzeń w autorskim programie „Kogel-mogel”. Ponadto, na każdej z imprez na uczestników czekają atrakcje przygotowane przez stację.

„Kino od kuchni” to cykl imprez kulinarno-filmowych, przygotowanych przez Multikino i telewizję kuchnia+. Przez cały rok, co miesiąc, w wybranych Multikinach w Polsce, na widzów będzie czekał pyszny film i jeszcze smaczniejszy poczęstunek. W Warszawie w Złotych Tarasach 26 czerwca zostanie wyświetlona komedia pt. „Niebo w gębie”, znana widzom z przeglądu kuchnia+ food film fest 4. To opowieść inspirowana życiem Danièle Mazet-Delpeuch, która gotowała dla francuskiego prezydenta François Mitterranda i była pierwszą kobietą w historii na stanowisku szefowa kuchni w Pałacu Elizejskim. Przed seansem odbędzie się 45-minutowy pokaz kulinarny zainspirowany filmem, a francuski szef kuchni David Gaboriaud przygotuje dla wszystkich widzów degustację specjałów znad Sekwany.

Z kolei „jedzenie ulicy” to temat przewodni pierwszego w Polsce festiwalu Street Food Festival by Tomasz Jakubiak, który odbędzie się 16 czerwca na warszawskim Wilanowie. Jego organizatorem jest najpopularniejszy polski prowadzący kuchni+, propagator kuchni lokalnej i sezonowej - Tomek Jakubiak. kuchnia+ przygotuje dla miłośników „szybkiego jedzenia”, chilloutowy kącik, gdzie będą mogli delektować się m.in. wołowymi burgerami i pikantnymi tortillami.

Nietypowe podejście do street foodu w Bombaju, a także kulisy niezwykłego spotkania najwybitniejszych, światowych szefów kuchni na Suwalszczyźnie poznają uczestnicy Festiwalu Dobrego Smaku w Łodzi (6-9 czerwca), oraz Good Food Fest w Warszawie (21-23 czerwca), podczas których kuchnia+ zaprezentuje dwa dokumenty pokazywane w ramach kuchnia+ food film fest: „Dabbawala – perfekcyjny chaos” oraz „Wtajemniczeni".

Najciekawsze momenty trzech festiwali oraz akcji „Kino od kuchni” zostaną zarejestrowane przez kamery kuchni+ i pokazane już w czerwcu na antenie stacji w programie „Kogel-mogel”.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-10-11

Bitwa pomiędzy prowadzącymi w najnowszej kampanii promującej kanały Kuchnia+ i Domo+

„Kuchnia+ dodaje smaku. Domo+ pełne inspiracji” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza kampania kanałów Platformy CANAL+: kulinarnego...

Czytaj więcej

2019-06-26

Grillowanie jakiego nie znacie – Andrzej Polan zaprasza do Kuchni+

Czy strażacy lubią dania z grilla na ostro czy łagodnie? Jaką grillowaną rybę jedzą wakeboardziści? Co najbardziej lubią jeść z grilla wojskowi? W naj...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE