Aplikacja mobilna kuchni+ na iPada

7 grudnia 2012

Od 6 grudnia posiadacze iPadów uzyskują bezpłatny dostęp do jednej z najpopularniejszych aplikacji mobilnych „kuchnia+”. Pasjonaci gotowania mogą korzystać z bazy ponad 1200 przepisów prezentowanych na antenie stacji, przygotowanych przez najlepszych szefów kuchni i miłośników kulinariów.

Rozbudowana aplikacja kulinarna kuchni+ ruszyła w kwietniu br. w wersji na iPhony, a od maja w wersji na smartfony z systemem Android. W kilka dni znalazła się w czołówce najbardziej popularnych aplikacji mobilnych w AppStore w kategorii lifestyle. Do tej pory ściągnęło ją blisko 50 tys. osób, a od 6 grudnia będzie dostępna również w wersji na iPady.

„kuchnia+” to znacznie więcej niż książka kucharska. Aplikacja zawiera ponad 1200 przepisów, w tym ponad 550 w wersji video, codziennie nowe „dania dnia”, informacje o najbliższych emisjach programów na antenie kuchni+, opisy programów i prowadzących, a także ranking przepisów kulinarnych wybieranych przez miłośników dobrej kuchni, kalkulator wag i miar, połączenie z listą zakupów Listonic czy możliwość podzielenia się swoim przepisem na portalach społecznościowych: Facebook, Google+, Wykop i Twitter. Dzięki przejrzystej wyszukiwarce można znajdować przepisy wg wielu kategorii, np. wg rodzajów dań, kuchni świata, programów kuchni+ i ich prowadzących.

Aplikację można bezpłatnie pobrać z AppStore’a (kategoria Lifestyle oraz Food & Drink). Nowa aplikacja mobilna będzie promowana zarówno na stronie kanału www.kuchniaplus.pl, na Facebooku facebook.com/kuchniaplus oraz w newsletterach i magazynach adresowanych do abonentów CYFRY+.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-06-26

Grillowanie jakiego nie znacie – Andrzej Polan zaprasza do Kuchni+

Czy strażacy lubią dania z grilla na ostro czy łagodnie? Jaką grillowaną rybę jedzą wakeboardziści? Co najbardziej lubią jeść z grilla wojskowi? W naj...

Czytaj więcej

2019-06-19

Poszukiwacze doskonałych smaków - Damian Kordas i Jagna Niedzielska w trzeciej serii „Widelcem po mapie”

Chcesz zobaczyć swoją ulubioną knajpkę w telewizji? To proste! Daj tylko znać Damianowi i Jagnie. "Widelcem po mapie 3" to kulinarna podróż po Polsce...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 19,99 zł przez 5 mies. ZAMÓW ONLINE