kuchnia+ i DOMO+ na życzenie w UPC

26 listopada 2012

W poniedziałek, 26 listopada 2012 ruszają KUCHNIA+ NA ŻYCZENIE i DOMO+ NA ŻYCZENIE w Telewizji Cyfrowej UPC. Najciekawsze i najbardziej popularne serie oraz programy poświęcone kulinariom i pasji gotowania oraz urządzaniu i dekoracji wnętrz będą dostępne bezpłatnie, w każdej chwili, za naciśnięciem przycisku na pilocie.

kuchnia+ i DOMO+ NA ŻYCZENIE znajdują się w sekcji „Kanały na żądanie” w UPC NA ŻĄDANIE. Aby uzyskać dostęp do programów wystarczy nacisnąć przycisk „ON DEMAND” na pilocie. Oba serwisy są bezpłatne, a ich oferta będzie co miesiąc uzupełniana o nowe pozycje z ramówki kuchni+ i DOMO+.

W grudniu w ramach kuchni+ NA ŻYCZENIE w Telewizji Cyfrowej UPC widzowie będą mogli zobaczyć m.in. świąteczny odcinek programu „Jakubiak w sezonie: Wigilia”. Znany kucharz zaprezentuje tradycyjne wigilijne potrawy w nietypowej, nowoczesnej odsłonie. W Święta kuchnia+ zaprezentuje premierową, autorską serię „Jadało się. Kuchnia Jana i Marysieńki”, w której prowadzący odkryją dawną, nierzadko zapomnianą, kuchnię staropolską zdradzając, co naprawdę jedli i pili nasi przodkowie.

Z kolei w serwisie DOMO+ NA ŻYCZENIE w Telewizji Cyfrowej UPC dostępny będzie nowy, autorski program stacji „Home Staging – mieszkania do sprzedania”. Maria Semczyszyn, dyplomowana home stagerka, doradzi wybranym osobom jak odmienić ich mieszkania lub domy, aby można je było szybko i zyskownie sprzedać. Dla miłośników designu stacja przygotowała premierowy dokument „Budynki według Johna Portmana” prezentujący dokonania jednego z najbardziej znanych architektów na świecie.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-10-11

Bitwa pomiędzy prowadzącymi w najnowszej kampanii promującej kanały Kuchnia+ i Domo+

„Kuchnia+ dodaje smaku. Domo+ pełne inspiracji” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza kampania kanałów Platformy CANAL+: kulinarnego...

Czytaj więcej

2019-06-26

Grillowanie jakiego nie znacie – Andrzej Polan zaprasza do Kuchni+

Czy strażacy lubią dania z grilla na ostro czy łagodnie? Jaką grillowaną rybę jedzą wakeboardziści? Co najbardziej lubią jeść z grilla wojskowi? W naj...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE