kuchnia+ i DOMO+ na życzenie w UPC

26 listopada 2012

W poniedziałek, 26 listopada 2012 ruszają KUCHNIA+ NA ŻYCZENIE i DOMO+ NA ŻYCZENIE w Telewizji Cyfrowej UPC. Najciekawsze i najbardziej popularne serie oraz programy poświęcone kulinariom i pasji gotowania oraz urządzaniu i dekoracji wnętrz będą dostępne bezpłatnie, w każdej chwili, za naciśnięciem przycisku na pilocie.

kuchnia+ i DOMO+ NA ŻYCZENIE znajdują się w sekcji „Kanały na żądanie” w UPC NA ŻĄDANIE. Aby uzyskać dostęp do programów wystarczy nacisnąć przycisk „ON DEMAND” na pilocie. Oba serwisy są bezpłatne, a ich oferta będzie co miesiąc uzupełniana o nowe pozycje z ramówki kuchni+ i DOMO+.

W grudniu w ramach kuchni+ NA ŻYCZENIE w Telewizji Cyfrowej UPC widzowie będą mogli zobaczyć m.in. świąteczny odcinek programu „Jakubiak w sezonie: Wigilia”. Znany kucharz zaprezentuje tradycyjne wigilijne potrawy w nietypowej, nowoczesnej odsłonie. W Święta kuchnia+ zaprezentuje premierową, autorską serię „Jadało się. Kuchnia Jana i Marysieńki”, w której prowadzący odkryją dawną, nierzadko zapomnianą, kuchnię staropolską zdradzając, co naprawdę jedli i pili nasi przodkowie.

Z kolei w serwisie DOMO+ NA ŻYCZENIE w Telewizji Cyfrowej UPC dostępny będzie nowy, autorski program stacji „Home Staging – mieszkania do sprzedania”. Maria Semczyszyn, dyplomowana home stagerka, doradzi wybranym osobom jak odmienić ich mieszkania lub domy, aby można je było szybko i zyskownie sprzedać. Dla miłośników designu stacja przygotowała premierowy dokument „Budynki według Johna Portmana” prezentujący dokonania jednego z najbardziej znanych architektów na świecie.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-03-12

Kuchnia daleka i bliska - nowe programy Anthony’ego Bourdaina, Jamesa Martina i Mariety Mareckiej w kwietniu w Kuchni+

W kwietniu amatorzy gotowania będą mogli poznać kuchnię odległych zakątków świata, m.in. Urugwaju, Butanu czy Nowej Funlandii – a to za sprawą o...

Czytaj więcej

2019-01-30

Kulinarne SOS w marcu na antenie Kuchni+

W marcu Kuchnia+ przygotowała zestaw programów dla tych, którzy kochają dobre jedzenie, ale nie mają czasu lub brakuje im umiejętności, aby przyrządzi...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za jedyne 39,99 zł/mies.! ZAMÓW ONLINE