kuchnia+ food film fest poszerza zasięg, 4. edycja po raz pierwszy w Gdyni

28 września 2012

Tegoroczna edycja przeglądu kuchnia+ food film fest odbędzie się po raz pierwszy aż w trzech miastach równocześnie: Warszawie, Poznaniu i Gdyni. Widzowie ze stolicy obejrzą filmy w kinie Kultura, Poznaniacy w Muzie, a Gdynianie w DKF Żyrafa.

Autorski przegląd filmów kulinarnych kuchni+ z roku na rok poszerza swój program i zasięg przyciągając rosnące grono uczestników. W dniach 26-28 października do widzów z Warszawy i Poznania dołączą Gdynianie, którzy będą mieli okazję zobaczyć najnowsze produkcje o tematyce kulinarnej z całego świata i wziąć udział w ciekawych imprezach towarzyszących. Wszystkie filmy w Gdyni będą wyświetlane w DKF Żyrafa. Dzięki transmisji telewizyjnej widzowie, zarówno w Gdyni, jak i Poznaniu, przed projekcją filmową będą mogli na żywo śledzić spotkania z zaproszonymi gośćmi z warszawskiej Kultury.

We wszystkich trzech miastach odbędą się atrakcje festiwalowe: slowfoodowe śniadanie, warsztaty kulinarne dla dzieci i uroczysta „Kolacja Filmowa”. W Gdyni wykwintny posiłek przygotuje znany ze swoich autorskich programów w kuchni+ Adam Chrząstowski – mistrz kulinarny, wyspecjalizowany w daniach kuchni polskiej. Autorem poznańskiej kolacji będzie Tomasz Jakubiak, prowadzący popularną serię „Jakubiak w sezonie”. Natomiast w stolicy festiwalowi goście skosztują dań przygotowanych przez Roberta Trzópka, specjalisty w dziedzinie kuchni molekularnej i jednego z najwybitniejszych polskich szefów kuchni.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-03-12

Kuchnia daleka i bliska - nowe programy Anthony’ego Bourdaina, Jamesa Martina i Mariety Mareckiej w kwietniu w Kuchni+

W kwietniu amatorzy gotowania będą mogli poznać kuchnię odległych zakątków świata, m.in. Urugwaju, Butanu czy Nowej Funlandii – a to za sprawą o...

Czytaj więcej

2019-01-30

Kulinarne SOS w marcu na antenie Kuchni+

W marcu Kuchnia+ przygotowała zestaw programów dla tych, którzy kochają dobre jedzenie, ale nie mają czasu lub brakuje im umiejętności, aby przyrządzi...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za jedyne 39,99 zł/mies.! ZAMÓW ONLINE