Konkurs "Faceci od kuchni" w kuchni+

9 lipca 2012

Kuchnia+ jest patronem medialnym francuskiej komedii kulinarnej „Faceci od kuchni”, która wejdzie na ekrany 13 lipca. Z okazji premiery kinowej stacja zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na film z Jeanem Reno w roli głównej.

W związku z premierą kinową, kuchnia+ przygotowała konkurs, w którym do wygrania są bilety do kin w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku na pokaz filmu „Faceci od kuchni”. Aby stać się posiadaczem podwójnego zaproszenia na tę komedię wystarczy wejść na podstronę konkursową i odpowiedzieć na pytanie. Konkurs trwa od 9 do 15 lipca, regulamin jest dostępny na stronie internetowej.

Komedia „Faceci od kuchni” opowiada o uznanym mistrzu kuchni, który cierpi na brak kulinarnej weny. Alexander Lagarde (Jean Reno) wpada w tarapaty, bo krytycy kulinarni zamierzają odebrać jego restauracji gwiazdkę Michelina, a nowy właściciel planuje zastąpić dotychczasowe menu rewolucyjną kuchnią molekularną. Zrozpaczonemu kucharzowi na pomoc przychodzi przypadkowo poznany Jacky Bonnot (Michaël Youn). Wspólnie szykują kuchenną rewolucję!

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2020-10-02

Smaki października w Kuchni+

Gdy za oknem mokro, chłodno i szaro zapraszamy przed telewizory do oglądania naszych polskich produkcji.

Czytaj więcej

2019-10-11

Bitwa pomiędzy prowadzącymi w najnowszej kampanii promującej kanały Kuchnia+ i Domo+

„Kuchnia+ dodaje smaku. Domo+ pełne inspiracji” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza kampania kanałów Platformy CANAL+: kulinarnego...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i prawie 130 innych kanałów? Pakiet Optimum+ za 49,99 zł/mies ZAMÓW ONLINE