Konkurs "Faceci od kuchni" w kuchni+

9 lipca 2012

Kuchnia+ jest patronem medialnym francuskiej komedii kulinarnej „Faceci od kuchni”, która wejdzie na ekrany 13 lipca. Z okazji premiery kinowej stacja zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na film z Jeanem Reno w roli głównej.

W związku z premierą kinową, kuchnia+ przygotowała konkurs, w którym do wygrania są bilety do kin w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku na pokaz filmu „Faceci od kuchni”. Aby stać się posiadaczem podwójnego zaproszenia na tę komedię wystarczy wejść na podstronę konkursową i odpowiedzieć na pytanie. Konkurs trwa od 9 do 15 lipca, regulamin jest dostępny na stronie internetowej.

Komedia „Faceci od kuchni” opowiada o uznanym mistrzu kuchni, który cierpi na brak kulinarnej weny. Alexander Lagarde (Jean Reno) wpada w tarapaty, bo krytycy kulinarni zamierzają odebrać jego restauracji gwiazdkę Michelina, a nowy właściciel planuje zastąpić dotychczasowe menu rewolucyjną kuchnią molekularną. Zrozpaczonemu kucharzowi na pomoc przychodzi przypadkowo poznany Jacky Bonnot (Michaël Youn). Wspólnie szykują kuchenną rewolucję!

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-03-12

Kuchnia daleka i bliska - nowe programy Anthony’ego Bourdaina, Jamesa Martina i Mariety Mareckiej w kwietniu w Kuchni+

W kwietniu amatorzy gotowania będą mogli poznać kuchnię odległych zakątków świata, m.in. Urugwaju, Butanu czy Nowej Funlandii – a to za sprawą o...

Czytaj więcej

2019-01-30

Kulinarne SOS w marcu na antenie Kuchni+

W marcu Kuchnia+ przygotowała zestaw programów dla tych, którzy kochają dobre jedzenie, ale nie mają czasu lub brakuje im umiejętności, aby przyrządzi...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za jedyne 39,99 zł/mies.! ZAMÓW ONLINE