Kuchnia+ na Festiwalu Dobrego Smaku

24 maja 2012

Film „Jiro śni o sushi”, który swoją premierę miał na zeszłorocznym kuchnia+ food film fest, zostanie zaprezentowany na „Festiwalu Dobrego Smaku”. kuchnia+ z kamerą programu „Kogel-mogel” odwiedzi festiwal, nad którym objęła patronat medialny. Impreza odbędzie się 24-27 maja w Łodzi i będzie poświęcona sztuce gotowania.

Najciekawsze momenty festiwalu zostaną zarejestrowane przez kamery kuchni+ i pokazane na antenie stacji w programie „Kogel-mogel” już 31 maja. W tym samym dniu ruszy konkurs internetowy, w którym nagrodą będą bilety na pokazy kinowe „Jiro śni o sushi”.

„Jiro śni o sushi” to film o znakomitym, 85-letnim kucharzu Jiro Ono, który opanował do perfekcji sztukę robienia sushi. Jego restauracja Sukiyabashi to niekwestionowany fenomen w Tokio. Mimo, iż znajduje się w podziemiach biurowca i posiada tylko dziesięć miejsc siedzących, otrzymała prestiżowe 3 gwiazdki Michelin, a Jiro stał się najstarszym trzygwiazdkowym szefem kuchni na świecie. „Jiro śni o sushi” to opowieść o pasji, ambicji, ciężkiej pracy, która gwarantuje sukces w kulinarnym świecie, ale także o skomplikowanych stosunkach między ojcem perfekcjonistą i jego synami.

Festiwal Dobrego Smaku to okazja do odwiedzenia restauracji i kawiarni przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi, gdzie będą serwowane dania konkursowe. W tym roku motywem przewodnim konkursu na danie festiwalowe będzie "Tradycja i sezonowość". Potrawy zgłoszone przez szefów kuchni do konkursu będą oferowane w restauracjach w cenie 10 zł. Po obiedzie będzie można wybrać się do kawiarni na konkursowy, sezonowy deser podany wraz z kawą w cenie 7 zł.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2020-10-02

Smaki października w Kuchni+

Gdy za oknem mokro, chłodno i szaro zapraszamy przed telewizory do oglądania naszych polskich produkcji.

Czytaj więcej

2019-10-11

Bitwa pomiędzy prowadzącymi w najnowszej kampanii promującej kanały Kuchnia+ i Domo+

„Kuchnia+ dodaje smaku. Domo+ pełne inspiracji” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza kampania kanałów Platformy CANAL+: kulinarnego...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i prawie 130 innych kanałów? Pakiet Optimum+ za 49,99 zł/mies ZAMÓW ONLINE