"Warsztaty smaku kuchni+" - mistrzowie i adepci sztuki kulinarnej w nowym projekcie kanału kuchnia+

16 listopada 2011

Konkurs na najciekawsze danie tematyczne, nauka pod okiem polskich gwiazd kulinariów i występ na antenie stacji – tak przebiegać będą „Warsztaty Smaku kuchni+” – najnowszy projekt stacji, startujący w grudniu br.

- Widzowie kuchni+ są bardzo otwarci na interakcję. Chętnie dzielą się swoją kulinarną pasją, są ciekawi nowych smaków i umiejętności, a występ przed kamerami traktują jako świetną przygodę. Wszystkie te elementy połączyliśmy w „Warsztatach Smaku kuchni+ - mówi Małgorzata Seck, Dyrektor Zarządzająca kuchni+. – Nagrodą w konkursie na najciekawszy autorski przepis tematyczny, będzie dwudniowe szkolenie pod okiem takich autorytetów gotowania, jak Tomasz Jakubiak czy Adam Chrząstowski. – dodaje Małgorzata Seck.

Pierwsza odsłona konkursu potrwa do 27 listopada. Spośród nadesłanych propozycji jury kuchni+ wybierze 10 najciekawszych potraw. Ich autorzy zostaną zaproszeni na warsztaty z Tomaszem Jakubiakiem, kucharzem i dziennikarzem kulinarnym, znanym z autorskiego programu stacji „Jakubiak w sezonie”. W trakcie profesjonalnego szkolenia, które odbędzie się w dniach 10-11 grudnia br. w Warszawie uczestnicy zaprezentują się przed kamerą kuchni+. Reportaż z ich udziałem będzie można zobaczyć na antenie stacji w sobotę 25 grudnia o godzinie 18:10 oraz na stronie www.kuchniaplus.pl. Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają prezenty od kuchni+ przydatne w dalszym rozwijaniu gastronomicznych zainteresowań.

W kolejnych edycjach konkursu w roli prowadzących warsztaty wystąpią: Adam Chrząstowski oraz inne polskie gwiazdy kulinariów.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-10-11

Bitwa pomiędzy prowadzącymi w najnowszej kampanii promującej kanały Kuchnia+ i Domo+

„Kuchnia+ dodaje smaku. Domo+ pełne inspiracji” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza kampania kanałów Platformy CANAL+: kulinarnego...

Czytaj więcej

2019-06-26

Grillowanie jakiego nie znacie – Andrzej Polan zaprasza do Kuchni+

Czy strażacy lubią dania z grilla na ostro czy łagodnie? Jaką grillowaną rybę jedzą wakeboardziści? Co najbardziej lubią jeść z grilla wojskowi? W naj...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE